W piątek w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Żywcu odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 25-lecie powstania Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów działającego przy żywieckiej komendzie policji. W czasie uroczystości związkowcy przypomnieli wszystkim obecnym historię tworzenia i powstania NSZZ Policjantów. Z okazji obchodów wręczono również podziękowania oraz medale upamiętniające jubileusz.

25-lecia powstania Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Żywcu

Uroczystość rozpoczął Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Damian Duc, który przywitał wszystkich zaproszonych gości oraz przypomniał historię tworzenia i powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Następnie zasłużonym związkowcom oraz osobom cywilnym wspierającym związkową działalność wręczono medale upamiętniające jubileusz 25-lecia NSZZ Policjantów.

W kolejnej części uroczystości przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów złożyli na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu nadkom. Michała Łukasika oraz Wiceprzewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Macieja Dziergasa podziękowanie za zaangażowanie w działalność związkową oraz wiele lat wzajemnej współpracy.

Na koniec głos zabrali zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach podkreślali ogromną rolę związków jako organizacji reprezentującej interesy policjantów oraz jednoczącej ich we wspólnym celu.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zadowolony (gość)

DO amir masz świętą rację, to państwo jest zj.....ne do szpiku kości. A poza tym portal ŻYWIEC NASZE MIASTO to przecierz szlagorowa i kalatowa agitka. Szpital się ,,buduje'', miasto szczególnie zabłocie rozwija sie , budowa kolejnej na c...j komu potrzebnej galerii. Ale nic to burmistrzu JAK TAM KOTY poszły do roboty. Niech żywczanie się zastanowią kogo wybrali. TRAGEDIA WSZĘDZIE JEDNA BANDA a my chołota tylko podatki płacić i cicho siedzieć.

Ż_A_Ł_O_S_N_E (gość)

to juz chyba 10 artykuł na odnoszący się do "uroczystości " policyjnych. Otwarcie komendy, swieto policjanta, festiwal policjanta itd itp. Jeszcze rozumiem to gdyby odnieśliby jakieś spektakularne sukcesy, ale represjonowanie kierowców i rozdawanie im wody w upalne dni chyba do takich nie należy. Jest tyle wspaniałych ludzi i grup zawodowych na Żywiecczyźnie , którzy odnoszą sukcesy na skalę kraju a nawet międzynarodową a Wy upieprzyliście się na Panów, którzy są narzędziem w rękach nieudolnej władzy w Polsce. Wstyd , więcej nie czytam tego żałosnego portlau

Janek (gość)

Burmistrz - związkowcem policjantów? Chyba nie czuję się niezbyt normalnie. Jak za dawnych, minionych czasach. Ciągle żyjemy w zaprzeszłym systemie z zaprzeszłymi bohaterami. A to przecież bohaterowie nie z tej bajki.

Amir (gość)

tzw towarzystwo wzajemnej adoracji ... zamiast się za robotę zabrać to tylko głupoty w głowach i mam teraz na myśli wszystkich ze zdjęć ... brak słów!!!