Duathlon Vertical Rysianka 2019. Zmagania tylko dla wytrwałych [ZDJĘCIA]

JAK
Druga edycja imprezy Duathlon Vertical Rysianka, organizowana przez Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka, odbyło się w niedzielę 14 lipca.

Jak informuje Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka, zawody były rozgrywane w formie duathlonu ze startu wspólnego, rywalizacja składała się z etapu rowerowego oraz biegowego następujących bezpośrednio po sobie.

Do zdobycia była Rysianka, trzeba było pokonać 700 m wzniesień na odcinku 10 km! Do sportowej rywalizacji stanęło 48 zawodników.

- Najlepszymi wśród kobiet zostały: 1. Klaudia Pezda, 2. Michalina Kuźma, 3. Katarzyna Buczyńska, zaś wśród mężczyzn na podium miejsca wywalczyli: 1. Maciej Maciejowski, 2. Jarek Smoleń, 3. Michał Czyż - informuje OPG Węgierska Górka.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe