Grupa nieformalna Art Fani tworzy w Łękawicy Teatr Marzeń. Już wkrótce odbędą się warsztaty teatralne, w których udział będzie mógł wziąć każdy. Gościem specjalnym będzie aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz wokalistka Ewelina Przybyła, uczestniczka programu The Voice of Poland.

Warsztaty odbędą się 28 i 29 października w Centrum Integracji Społeczności Lokalnej w Łękawicy.

- Warsztaty aktorskie skierowane są dla wszystkich osób, które przejawiają zainteresowanie i chęć uczestnictwa w zajęciach teatralno-aktorskich wzbogaconych o muzykę i śpiew. Projekt ten da szanse na wyłonienie aktorów-amatorów, którzy w perspektywie czasu będą tworzyć grupę teatralną. Liczymy na to, że grupa ta będzie na stałe będzie uczestniczyć w życiu kulturalnym gminy Łękawica. Zapraszamy osoby chętne w każdym wieku, niezależnie od doświadczenia scenicznego oraz miejsca zamieszkania - mówi Michał Czulak z grupy nieformalnej Art Fani.

Zgłoszenia na warsztaty oraz ewentualne pytania należy kierować na adres mailowy: artfani.kultura@gmail.com.
Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu "Teatr Marzeń w Gminie Łękawica" finansowanego ze środków programu "Działaj Lokalnie X" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundacje Rozwoju.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!