Ile zarabia w Polsce męska prostytutka? [CENNIK]

14 proc. mężczyzn i 0,5 kobiet korzysta z usług seksualnych - wynika z oficjalnych badań dra Izdebskiego sprzed kilku lat. Mimo to ogłoszeń męskich prostytutek w internecie nie brakuje.

ow

  • Dziennik Zachodni
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.11.2018, 17:04

Mamy cały obraz naszego postrzegania na sprawy sexu. Piszemy aby zaistniec, choćby na minutkę. Do tematu nic nie mogę dodać. Do komentatorów tak. Znalazłem jeden normalny komentarz, reszta żenada . . .

26.11.2018, 20:21

Panu na zdjęciu chyba zimno, bo mu suty zesztywniały hi hi mniam

25.11.2018, 17:22

On no

25.11.2018, 14:23

niewiem, spytajcie Tuska, z tym że on teraz się sprzedaje za euro

25.11.2018, 10:57

prostytutki umysłowe to ci , którzy sądzą , że są starsze panie i jeszcze chętne spędzać czas z niechlujstwem . to całe odzwierciedlenie buraczanego miejsca ponoć z prawami ,, mieszczańskimi ". normali gospodarze tej chołoty nie wpuścili by do chlewa , a oni myślą o sobie w kategorii : megalomania . prostactwo

07.11.2018, 07:33

Sodomnia i Gomorja mówię pani! Pedał pedała pedałem pogania!

22.10.2018, 00:33

Zawód potrzebny, tak jak dentysta czy proktolog... W sexie nie ma nic złego.Gdyby nie było popytu nie było by podaży, więc komentarze w stylu że sex-worker czy workerka, czy prostytutka to dno są raczej chybione sensem i po prostu piszą je ludzie mający problem z racjonalnym myśleniem jak i rozumieniem prawa że każdy dorosły człowiek ma prawo robić z drugim to, na co ma ochotę za obopólną zgodą. Nic nikomu do tego. Jeśli ktoś ma z tym problem, to nikt go do płacenia za sex nie zmusza ,ani do świadczenia płatnych usług sexualnych. Uważasz że płatny sex to zło- nie korzystaj , nie pracuj tak.Proste.

18.10.2018, 00:07

a ja mysle mysle ze meska kurwa to wieksze dno niz wszyscy bezdomni alkoholicy razem wzięci.To gorzej niz dno.

16.10.2018, 15:39

A ci wszyscy ze zdjęć to męskie k...wy?

14.10.2018, 18:12

igdzie jest to porownanie?? w komentarzach?? jaja se robicie

12.10.2018, 09:45

jkhfg

11.10.2018, 13:28

chetnie bym skorzystal z dobrego " Gnata" Sex MM

03.10.2018, 15:25

Doprowadze Cie do najmocniejszych multi-orgazmow - mam solidnego przyjaciela ponizej pepka - cene ustalimy - zadzwon - atrakcyjny Antonio 500310765

26.09.2018, 19:16

Zadowole Panie po 30 ☺️

25.09.2018, 22:38

nieprawda! ani grubość , ani długość! liczy sie TECHNIKA!!!:)

25.09.2018, 11:32

dlugosc nie ma znaczenia tylko grubość jezeli chodzi o zadowolenie ;)

25.09.2018, 08:19

Zadawalam starsze panie za darmo.

25.09.2018, 08:14

Zadawalam starsze panie 10cm 100za noc