Kiedy spadnie śnieg 2013? Sprawdź prognozę pogody

Kiedy spadnie śnieg? Najbliższe dni będą chłodne i deszczowe przewiduje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Śnieg może pojawić się jedynie w górach

Jak informuje serwis twojapogoda.pl - Przynajmniej do 25 listopada prawdziwej zimy ze śniegiem i całodobowym mrozem w Polsce nie będzie. Tak mówią nasze najnowsze prognozy długoterminowe, które od dłuższego już czasu nie ulegają zmianom.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij


Kiedy spadnie śnieg? Prognoza na wtorek

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże, na południu Polski miejscami rozpogodzenia. Nad morzem możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Miejscami silne zamglenia ograniczające widzialność od 1000 do 3000 m. Temp. min. od 1 do 5 st., tylko miejscami w Karpatach, w rejonie oddziaływania wiatru halnego, do 6 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. W Karpatach wiatr halny, w partiach szczytowych gór w porywach do ok. 80 km/h.

We wtorek na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. przeważnie od 6 do 10 st., na południu, w zasięgu wiatru halnego, do 12 st. Wiatr przeważnie umiarkowany, na południu okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. W Karpatach wiatr halny, w porywach do 80 km/h.

Kiedy spadnie śnieg? Weekend ciepły i słoneczny

Najbliższy weekend 23/24 listopada zapowiada się wyjątkowo pogodnie. Jak informuje IMGW - Będzie słonecznie, bezchmurnie, a temperatura może sięgać nawet do 8 st. C.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (9)

avatar
avatar
Król Śniegu (gość)

Niech spadnie tak z 15 cm w Białymstoku i okolicach!
Śnieg powinien padać wszędzie od listopada do połowy lutego, a potem mogą być odwilże i wiosna :)

avatar
:) (gość)

Polecam tą pogodę : https://www.facebook.com/pages/Prognoza-Pogody-Damian-D%C4%85browski/216193941873718?ref=stream&refid=46
100% sprawdzalność

Wybierz kategorię