Kto zniszczył bannery kandydatowi na burmistrza Żywca ?

Żywieccy policjanci szukają sprawców, którzy na żywieckich rondach pocięli bannery wywieszone przez komitet wyborczy burmistrza Żywca, Antoniego Szlagora, który w zbliżających się wyborach ponownie ubiega się o to samo stanowisko.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Łukasz Gardas)

– To nie są przypadkowe osoby. Robią to bojówki wypuszczone przez któregoś z moich kontrkandydatów – przekonuje Antoni Szlagor.

Już w ubiegłym tygodniu ktoś w nocy zniszczył banner na rondzie koło Komendy Powiatowej Policji.

Teraz pocięte zostały natomiast wszystkie bannery na skrzyżowaniach i przy ulicach, począwszy od Zabłocia, a skończywszy w Sporyszu.
– Oprócz policji, ja też prowadzę swoje prywatne dochodzenie i znajdę tych, którzy to zrobili – zapowiada burmistrz.
– Celowo nie usuwam tych bannerów. Niech społeczeństwo widzi, jak wygląda u nas walka polityczna – dodaje Antoni Szlagor.

Komentarze (68)

avatar
avatar
maly (gość)

Proste pytanie do Burmistrza komu zalezalo na zniszczeniu plakatow? chyba tylko jednej osobie zeby m eszkancy sie nad nia uzalali czyli.....

avatar
ala (gość)

Korektorze - niektórzy nie odzywają się żeby nie wyjść na idiotę. Może też się nie odzywaj. Bo jak się odzywasz to rozwiewasz w tym temacie wszelkie wątpliwości.

avatar
KOREKTOR (gość)

ale się z tym "el" dałaś, Pało, nabrać (to był taki minitest na naiwność)
no, no, jeśli takie bystrzaki popierają pana Szlagora, to, hm, nie wiem, czy on się powinien ze swojego ewentualnego zwycięstwa wyborczego cieszyć

avatar
Pała (gość)

Pałą to Ty chyba dostałeś po głowie - pseudo językoznawco :-))))) Napisz jak w piśmie komputerowym rozróżnić dużą literę "I" (i) od litery małej litery "l" (el)? Poza tym, gdzie błędom interpunkcyjnym do takich bijących po oczach ortografów "bochater". Ten kto pisze w ten sposób powinien się wybrać na korepetycje z nauczania początkowego. Może kiedyś szkoła była za daleko lub droga do niej pod górkę?

avatar
KOREKTOR (gość)

niedouczony HONORZE, a ile klas masz ty? wygląda na to, że niewiele, bo gdyby było inaczej, to byś wiedział, że "ile" pisze się przez "i" nie przez dwa "el", wiedziałbyś również, że po to są przecinki, żeby w niektórych miejscach je stawiać, czego nie zrobiłeś - a należało - po słowie "pieniactwo", poza tym "nawiedzone pieniactwo" to wyrażenie bezsensowne, bo "nawiedzony" mówi się jedynie o człowieku, pieniactwo zaś to nie nazwa człowieka, tylko nazwa pewnej ludzkiej postawy - TAK WIĘC PAŁA Z POLSKIEGO, PAŁA Z POLSKIEGO!!!

avatar
JUREK (gość)

SZLAGOR PRZECIEZ TY MOWISZ ZE NIE MUSISZ BYC BURMISTRZEM MASZ SPOSOB NA ZYCIE WIEC CO TAK SIE BIJESZ O TEN FOTEL ???POTO ZEBY DALEJ KRASC OSZUKIWAC I ZASTRASZAC LUDZI ZE ICH WYZUCISZ Z PRACY ???PRZECIEZ TY WIESZ DOBRZE ZE NIE JESTES CZYSTY WIEC CZEMU CHŁOPIE NIE DASZ SE SPOKOJU I NIE ODEJDZIESZ Z POLITYKI JAK WIESZ ZE PO 21 JUZ NIE BEDZIESZ ZADZIL .

avatar
f (gość)

KTO ZADZI NASZYM MIASTEM CZLOWIEK KTORY LAMIE PRAWO .... BURMISTRZ SFALSZOWAL DOKUMENTY POD MYJNIE TERAZ LAMIE PRAWO Z BANERAMI NA RONDACH GDZIE NIE WOLNO TAM ICH STAWIAC I SIE ROBI POKRZYWDZONYM ZEBY LUDZI MU WSPOLCZULI KPINA .................

avatar
HONOR (gość)

Nie dość, że nawiedzone pieniactwo to znów ta ORTOGRAFIA! Ile klas podstawówki udało Ci się ukończyć?

avatar
franek (gość)

szlagor przyznaj sie ze donosiles na ksiezy i byles tw goral a nie oszukuj ludzi ze to nie ty jak wiesz ze prawda jest inna ale ty chlopie nie masz jaj chonoru .

avatar
OLEK (gość)

KTO ZADZI NASZYM MIASTEM CZLOWIEK KTORY LAMIE PRAWO .... BURMISTRZ SFALSZOWAL DOKUMENTY POD MYJNIE TERAZ LAMIE PRAWO Z BANERAMI NA RONDACH GDZIE NIE WOLNO TAM ICH STAWIAC I SIE ROBI POKRZYWDZONYM ZEBY LUDZI MU WSPOLCZULI KPINA .................

avatar
JUREK (gość)

SZLAGOR PRZECIEZ TY MOWISZ ZE NIE MUSISZ BYC BURMISTRZEM MASZ SPOSOB NA ZYCIE WIEC CO TAK SIE BIJESZ O TEN FOTEL ???POTO ZEBY DALEJ KRASC OSZUKIWAC I ZASTRASZAC LUDZI ZE ICH WYZUCISZ Z PRACY ???PRZECIZ TY WIESZ DOBRZE ZE NIE JESTES CZYSTY I JA TEZ WIEM O TYM WIEC CZEMU CHLOPIE NIE DASZ SE SPOKOJU I NIE ODEJDZIESZ Z POLITYKI JAK WIESZ ZE PO 21 JUZ NIE BEDZIESZ ZADZIL .

avatar
sędzicho (gość)

No i co wyszło z pozwu wyborczego Szlagora kontra jakiś kandydat, chyba niejaki Piątek, o program wyborczy? NIc.:) zapytajcie tego kto pozywał.

Wybierz kategorię