Poznaj finalistki Miss Polski 2013. Wielki finał odbędzie się już 8 grudnia 2013 roku w Płocku. Zwyciężczyni będzie reprezentować Polskę na konkursie Miss World 2014.

Miss Polski 2013. Finał

Wielka gala Miss Polski 2013 już 8 grudnia w płockiej Orlen Arena. Start o 17:30.

Jako supprot wystąpią "Women of Ireland Show". Zagra dla Was Pectus i Rafał Brzozowski.

Galę poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Miss Polski 2013. Przypominamy

29 czerwca w Kozieniacach odbył się półfinał Miss Polski 2013. Do finału tego prestiżowego konkursu zakwalifikowały się cztery dziewczyny z naszego regionu - Klaudia Musiał z Będzina, Kinga Rojek z Sosnowca, Katarzyna Kwaśny z Jasienicy i Paulina Maślanka z Bielska Białej! Czy któraś z nich założy koronę Miss Polski 2013? Przekonamy się 8 grudnia.

Która z dziewczyn powinna wygrać? Zagłosuj...

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Emilka (gość)

Cieszę się że to Ada Sztajerowska będzie reprezentować Polskę w Londynie, wkońcu jest najpiękniejsza!!

Angel (gość)

Joanna Szyłowska i Anna Pyrek - najpiękniejsze. Jedna z nich powinna dostać koronę, ale bardziej chyba jednak Joasia! Powodzenia!

Poirytowany (gość)

Kocham kiedy klikam lupke z ikonką + (co z samego logicznego punktu widzenia ma dawać przyblizenie) a widzę mniejsze obrazki niż te przed kliknięciem.
I coraz cześciej jest tak róznych portalach. Nie kumam.

Dexter

Zobaczymy...zobaczymy...niedługo będzie finał, a z Bielska-Białej będzie też fajna dziewczyna, Kasia Kwaśny. Mówię fajna, bo mogę o niej tak mówić, bo miałem szczęście z nią rozmawiać...tyle, że ona...jest zbyt....zwyczajna...a może to się spodoba w Warszawie...

Taka sytuacja (gość)

Nie bardzo rozumiem co tu robią dziewczyny o wzroście mniejszym jak 175 cm...No chyba, że to wybory miss foto, to tak.