Na terenie kompleksu rekreacyjnego-sportowego w Wieprzu, w sobotę (2.06) odbędzie się już 13. Paraolimpiada.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Tegoroczne zmagania olimpijskie odbywać się będą pod hasłem Euro 2012 - próba generalna - zapowiada Jadwiga Klimonda, szefowa Stowarzyszenia Dzieci Serc w Radziechowach.
O godz. 9.00 nastąpi uroczysty przemarsz zawodników. Później będzie zapalenie znicza olimpijskiego, a następnie odśpiewanie polskiego hymnu, powitanie przybyłych gości, a także wypuszczenie na wolność gołębi, które poszybują do góry. Na godz. 9.20 zaplanowano już przeprowadzenie konkurencji sportowych, w tym meczu piłki nożnej: Polska - Reszta Europy. Po rywalizacji odśpiewany zostanie hymn kibiców na Euro 2012. Piosenkę "Koko Koko Euro spoko podczas Mistrzostw Polski w piłce nożnej wykona zespół Jarzębina. Natomiast w Wieprzu już jutro zaśpiewają ją panie zrzeszone w jednym z Kół Gospodyń Wiejskich.
- Warto przyjść, bo będzie to duża atrakcja - zapewnia Klimonda, choć nie chce zdradzać wszystkich szczegółów, bo ma to być niespodzianka.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Miłośnik SDS (gość)

Zabawa była przednia, organizatorom gratulujemy, oby więcej takich inicjatyw:))) Pozdrawiam

Dariusz (gość)

Wspólny czas jesteśmy wszyscy razem to są piękne chwilę :)
Pozdrawiam Wszystkich który się dobrze bawili do zobaczenia za Rok :):)