We wtorek ok. godz. 13.00 doszło do wypadku auta ciężarowego w rejonie węzła Browar na drodze S-1 w Żywcu. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13.00 w okolicach węzła Browar na drodze S-1 w Żywcu, po tym jak z samochodu marki renault mascott odpadło tylne koło bliźniacze, co doprowadziło do przewrócenia pojazdu na bok.

- 51-letni kierowca, mieszkaniec powiatu żywieckiego, został ranny i przewieziony do szpitala. Był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami - mówi asp. sztab. Mirosława Piątek, rzeczniczka żywieckich policjantów.

Na czas przeładunku przewożonego przez pojazd towaru droga na odcinku S-1 węzeł Browar - węzeł Przybędza jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy starą drogą DK-69.

- Utrudnienia potrwają około dwóch-trzech godzin - powiedział nam przed godz. 14-tą policjantka.

Po godz. 16-tej droga została odblokowana.

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!