W wyniku przewrócenia się ciągnika rolniczego kierujący pojazdem zmarł w szpitalu.

Jak informuje policja, do wypadku doszło w poniedziałek 30 kwietnia ok. godz. 19:00 w Świnnej na ul. Pielgrzymów.

Policjanci ustalili, że 62-letni mieszkaniec Przyłękowa, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus, na stromym zjeździe utracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Kierowany przez niego traktor wraz z przyczepą wywrócił się i kilkukrotnie koziołkował.

W wyniku zdarzenia traktorzysta oraz pasażer, 60-letni mieszkaniec Przyłękowa, z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w żywieckim szpitalu. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wentka (gość)

nie gadajcie głupot i dajcie temu gosciowi spokuj a jak nie znacie go to gadajcie o sobie a pozatym on myslal ze wychamuje na tym polu ale sie przeliczyl ciekawe co wy byscie zrobili jak by nie bylo chamulca w ciagniku i dajcie mu spoczywac a nie jak zmar to bendziecie gadac teraz na jego temat

xxx (gość)

Jak nie wiecie jaka była przyczyna, to głupio nie dyskutujcie!!!Nie macie pojęcia co się tam stało a prorokujecie! Napewno nie był pijany i nie kradł drzewa, bo miał dość swojego!!!!Ale każdy sądzi według siebie....A kierowca nie jechał polami - trzeba czytać ze zrozumieniem tekst powyżej!!!!! Nie przesądzajcie jak nie znacie faktów, bo dla bliskich to jest bardzo przykre!!

Rolnik (gość)

Nie wiem czy kradł, ale pijany był. Nie jechał drogą, ale polami - widocznie miał powód. A w zeszłym roku też był przypadek, że facet wjechał sobie piłą w tętnicę udową, kumple wezwali straż i policję, że niby go przygniotło drzewo - jak się później okazało, kradli drzewo, facet się wykrwawiał a Ci zamiast udzielać mu pomocy zrzucali z przyczepy swój "urobek". Dobrze, że straż i lekarz dojechali na quadzie - to też było w tamtym terenie tylko od strony Świnnej a nie przyłękowa. Ludzie kradną buka w tym terenie na potęgę. Niewierzyta, pojdźta ku pierwszemu lepszemu duktowi ile buka niecechowanego jest sciągniętego z lasa.

Góral (gość)

Świnna Komarnik, Kiełbasów, Przyłęków, Wolentarski Groń - władze powinny się wresczcie zająć nielegalnym ścinaniem buków i wywożeniem ich z lasu - To zjawisko w ostatnich dniach przybrało na sile. Niestety tak się to kończy, dewastacja lasów jest haniebna, a straż leśna śpi.