Wojciech Żółty z popularnej kapeli "Akurat" prezentuje swój nowy projekt. Singiel "99 lat" zapowiada album o tym samym tytule grupy The Polish. Teledysk do utworu został nagrany... na dnie Jeziora Żywieckiego.

Zespół "The Polish" nagrał teledysk... na dnie Jeziora Żywieckiego

Utwór "99 lat" zapowiada debiutancki album o tym samym tytule. Oprócz zaprezentowanego singla usłyszymy na nim dziesięć innych utworów w stylistyce, którą sami członkowie grupy określają mianem "rocka psychologicznie zaangażowanego".Teledysk powstał na dnie Jeziora Żywieckiego, dotkniętego przez ubiegłoroczna suszę.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Krecik

do Dexter-jezioro Żywieckie w ub. roku było niemal pozbawione wody, tor wodny był tj. płynął od ujścia rzeki Soły w kierunku zapory k.Czernichowa i tak przykładowo w okolicy domków Politechnika Krakowska jest mała zatoka , była całkowicie wyschnięta i być może to tam odbyło się to nagranie, nie jestem w stanie tego zdarzenia potwierdzić osobiście ponieważ mnie tam nie było - pozdrawiam

Lolela (gość)

Przed nagraniem wysprzątali sobie pewnie 100 m syfu,butelek ,konarów,zdechłych ryb itp które zalegają przy całej lini brzegowej jeziora.