Ciekawie dla sympatyków sportu zapowiada się długi czerwcowy weekend. W sobotę w Żywcu wystartuje aquatlon a w Międzybrodziu Żywieckim Międzynarodowy Bieg Górski na Żar.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu już w sobotę (25.06) organizuje zawody sportowe - "Żywiec aquatlon". Start i meta zawodów zlokalizowane będą na Plaży Miejskiej w Żywcu, przy ul. Św. Wita. Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr tel. 33 861-47-01.

Z kolei w Międzybrodziu Żywieckim trwają ostatnie przygotowania do 13. Międzynarodowego Biegu Górskiego Żar 2011, który również przeprowadzony zostanie w przyszłą sobotę (25.06). Biegacze wystartują o godz. 11.30 od skrzyżowanie ulic Beskidzkiej i Młyńskiej (obok ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego "Trójka".
Opłata startowa wynosi 20zł od osób dorosłych oraz 10 zł od młodzieży. Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr tel. komórkowym 608 828 584.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!