Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wiżajny Nr 1 - 24, ul. Wierzbołowska
Pokaż więcej
Sławomir Przekop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(46,81%)
Stanisław Rawinis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
22
(23,40%)
Wojciech Jerzy Matusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
14
(14,89%)
Edyta Antoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
14
(14,89%)
Okręg 2
Wiżajny Nr 25 - 49, ul. Kalwaryjska
Pokaż więcej
Piotr Stasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(48,24%)
Karol Matusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
9
(10,59%)
Alina Boksz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
24
(28,24%)
Marian Lewkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
11
(12,94%)
Okręg 3
Wiżajny Nr 50 - 68, ul. Suwalska, ul. Wisztyniecka
Pokaż więcej
Tadeusz Piotr Łanczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(48,48%)
Adam Ceglarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
20
(20,20%)
Tomasz Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
31
(31,31%)
Okręg 4
Wiżajny ul. Sejneńska, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Tomasz Zamojski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(70,59%)
Jerzy Szaraszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
30
(29,41%)
Okręg 5
Wiżajny ul. Krótka, ul. Ogrodowa, Osiedle Wistuć, Półwysep, ul. Rynek
Pokaż więcej
Tadeusz Szyszkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(47,67%)
Zbigniew Stanisław Matusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
39
(45,35%)
Franciszek Sławomir Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
6
(6,98%)
Okręg 6
Bolcie, Burniszki, Grzybina
Pokaż więcej
Jan Dariusz Rudziewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(37,27%)
Mariusz Pietrołaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
13
(11,82%)
Stanisław Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
56
(50,91%)
Okręg 7
Leszkiemie, Rogożajny Małe, Wiżgóry
Pokaż więcej
Walenty Wałejko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(65,38%)
Dariusz Hołdyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
27
(34,62%)
Okręg 8
Marianka, Rogożajny Wielkie, Sześciwłóki
Pokaż więcej
Andrzej Jacek Hołdyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(53,13%)
Beata Nowikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
20
(20,83%)
Wojciech Lutyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
20
(20,83%)
Barbara Szeraszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
5
(5,21%)
Okręg 9
Kamionka, Makowszczyzna, Maszutkinie, Wysokie
Pokaż więcej
Jan Krzykwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(50,55%)
Stanisław Rudziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
45
(49,45%)
Okręg 10
Laskowskie, Stankuny, Sudawskie, Wiłkupie
Pokaż więcej
Bogdan Duś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(54,17%)
Daniel Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
23
(23,96%)
Czesław Buczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
21
(21,88%)
Okręg 11
Ługiele, Poplin, Soliny
Pokaż więcej
Andrzej Jurgielewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(44,30%)
Piotr Krzysztof Andruszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
44
(55,70%)
Okręg 12
Mauda, Okliny (Użmauda)
Pokaż więcej
Grzegorz Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(41,94%)
Joanna Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
54
(58,06%)
Okręg 13
Dzierwany (Cisówek, Jaczne), Jegliniszki
Pokaż więcej
Jarosław Adam Mikielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(44,83%)
Sławomir Dymiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
22
(37,93%)
Czesław Szeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
10
(17,24%)
Okręg 14
Kłajpeda (Kłajpedka, Żelazkowizna)
Pokaż więcej
Damian Dębowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(50,98%)
Filip Bazyli Sobociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RUDZIEWICZ
3
(5,88%)
Paweł Puza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LASKOWSKIEGO
8
(15,69%)
Marek Jan Dycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
14
(27,45%)
Okręg 15
Antosin (Dziadówek), Mierkinie (Stara Hańcza, Stołupianka)
Pokaż więcej
Adam Dembowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(50,00%)
Izabela Podbielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIA
8
(13,79%)
Ignacy Szeraszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IGNACY SZERASZEWICZ
21
(36,21%)