Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Nasielsk – ulice: Jesionowa, Młynarska, Rynek, Starzyńskiego, Tylna, Wąska oraz sołectwo Broninek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Nasielsk – ulice: Ananasowa, Brzozowa, Cytrusowa, Dolna, Działkowa, Kokosowa, Kwiatowa, Miętowa, Nowa, Oliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Warszawska (bloki), Wierzbowa oraz sołectwo Pniewska Górka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Nasielsk – ulice: Chmielna, Cisowa, Czereśniowa, Elektronowa, Gajowa, Grabowa, Jadwigi Rostkowskiej, Jagodowa, Jaworowa, Jodłowa, Kilińskiego, Leśna, Malinowa, Miodowa, Ogrodowa, Owocowa, Sadowa, Sosnowa, Warszawska (bez bloków), Wielokwiatowa, Wiśniowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Nasielsk – ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Bajkowa, Garbarska, Gen. Władysława Andersa, Generała Józefa Bema, Henryka Dąbrowskiego, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polna, Staszica, Stefana Batorego, Szkolna, Traugutta, Władysława Broniewskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Nasielsk – ulice: Bakaliowa, Błękitna, Cicha, Cmentarna, Dębowa, Folwark, Gwiaździsta, Jasna, Kasztanowa, Klonowa, Kościelna, Kozia, Kręta, Krótka, Lazurowa, Lipowa, Mała, Orzechowa, Płońska, Prosta, Przemysłowa, Sezamkowa, Składowa, Słoneczna, Sportowa, Ślepa, Świętego Wojciecha, Tadeusza Kościuszki (numery parzyste), Tęczowa, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Nasielsk – ulice: Adama Mickiewicza, Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Długa, Gen. Aleksandra Osińskiego, Graniczna, Jaśminowa, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Krańcowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krupki, Łączna, Łąkowa, Mieszka I, Piaskowa, Podmiejska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przechodnia, Spokojna, Tadeusza Kościuszki (numery nieparzyste), Wacława Sokolnickiego, Wiejska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta, Wspólna oraz sołectwo Nowa Wieś oraz Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Morgi, Nowe Pieścirogi.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chlebiotki, Kątne, Konary, Kosewo, Mokrzyce Włościańskie, Stare Pieścirogi.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Głodowo, Jackowo Dworskie, Jackowo Włościańskie, Kędzierzawice, Lubomin, Lubominek, Mazewo Dworskie, Mazewo Włościańskie, Pianowo, Słustowo, Winniki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chechnówka, Chrcynno, Dąbrowa, Jaskółowo, Krzyczki Szumne, Krzyczki-Pieniążki, Krzyczki-Żabiczki, Pniewo, Popowo Borowe, Popowo Północ, Popowo Południe.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Aleksandrowo, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Krogule, Psucin, Studzianki, Wągrodno.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Lorcin, Młodzianowo, Nuna, Paulinowo, Żabiczyn.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Mogowo, Siennica.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Czajki, Dębinki, Lelewo, Miękoszyn, Miękoszynek, Toruń Dworski, Toruń Dworski 2, Zaborze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Andzin, Borkowo, Cieksyn, Dobra Wola, Malczyn, Mokrzyce Dworskie, Nowa Wrona, Nowiny, Ruszkowo, Wiktorowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów