Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Lotników, Marynarzy, Piłsudczyków, 26 Stycznia, Wincentego Witosa, Aleja Lipowa, Dywizjonu 303, Władysława Sikorskiego, Jerzego Ziętka, Saperów, Legionów, Ułanów, Szarych Szeregów, Szpitalna od nr 24 do 32, Szpitalna 29, Armii Krajowej, Jedności Narodowej, Kapelanów Wojskowych, Wiosenna, Letnia, Deszczowa, Jesienna, Zimowa, Przedwiośnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
4
Grażyna Dąbrowska
24
(0,52%)
-
3
Edward Antoni Maik
43
(0,93%)
-
7
Adam Marczak
119
(2,59%)
-
5
Dawid Konrad Puchalski
27
(0,59%)
-
1
Szymon Bartłomiej Błaszczyk
152
(3,30%)
-
2
Karina Barbara Mońka
17
(0,37%)
-
6
Daria Maria Grudziądz
16
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Stanisław Kurowski
324
(7,04%)
-
8
Grażyna Ewa Szczelina
27
(0,59%)
-
7
Tomasz Henryk Baron
68
(1,48%)
-
2
Ewelina Joanna Maj
354
(7,69%)
-
4
Jolanta Cygan
52
(1,13%)
-
5
Witold Mieczysław Steimann
42
(0,91%)
-
6
Adam Sikorski
54
(1,17%)
-
3
Adrian Marek Kasprzyk
103
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
3
Krzysztof Stanisław Kosmala
64
(1,39%)
-
6
Joanna Ewa Zajdowicz
28
(0,61%)
-
2
Paweł Piotr Kośmider
56
(1,22%)
-
5
Szymon Palinkiewicz
5
(0,11%)
-
4
Sandra Barbara Nawrot
20
(0,43%)
-
1
Iwona Dorota Szczygieł
96
(2,09%)
-
7
Karolina Sandra Gajek
12
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA
-
1
Piotr Mirosław Surówka
443
(9,62%)
-
2
Joachim Antoni Machulik
381
(8,28%)
-
3
Ewa Maria Wyrostek
62
(1,35%)
-
7
Ireneusz Wojciech Kotowicz
111
(2,41%)
-
8
Wiesława Violetta Kowal
83
(1,80%)
-
4
Barbara Jadwiga Telinga
72
(1,56%)
-
6
Edward Didek
122
(2,65%)
-
5
Robert Cezary Szkoda
74
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA
-
4
Marek Piotr Węgorzewski
137
(2,98%)
-
6
Mateusz Tomasz Krzepina
16
(0,35%)
-
1
Barbara Michalina Gawlińska-Twardawa
174
(3,78%)
-
2
Janusz Józef Szydło
201
(4,37%)
-
3
Zbigniew Adam Nosiadek
140
(3,04%)
-
5
Monika Anna Miller
84
(1,82%)
-
7
Alicja Leokadia Bielawska
36
(0,78%)
-
8
Krzysztof Marek Nieradzik
100
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Maciej Bartłomiej Kandzior
385
(8,36%)
-
2
Artur Bujnowski
81
(1,76%)
-
5
Dariusz Przemysław Kołodziejczyk
40
(0,87%)
-
7
Barbara Justyna Mikos
28
(0,61%)
-
3
Kamil Damian Cierpka
20
(0,43%)
-
4
Anna Aleksandra Cora
16
(0,35%)
-
6
Monika Barbara Maćkiewicz
14
(0,30%)
-
8
Arkadiusz Marek Ochmański
80
(1,74%)
Okręg 2
Jana Sobieskiego, Kosmonautów, Stefana Batorego, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły, Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Jęczmienna, ks. Józefa Jagły, kard. Augusta Hlonda, Jana Dymka, Chabrowa, Kwiatowa, Stokrotki, Różana, 1 Maja od nr 42 do 66
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
1
Zbigniew Władysław Beńko
166
(5,02%)
-
2
Alina Maria Bogdał-Malec
13
(0,39%)
-
3
Tomasz Michał Magdziak
77
(2,33%)
-
4
Joanna Rapcia-Jemioło
40
(1,21%)
-
5
Danuta Maria Zacher
79
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Leon Jerzy Kalinowski
238
(7,20%)
-
3
Justyna Barbara Prostyńska
80
(2,42%)
-
4
Gerard Baron
74
(2,24%)
-
5
Justyna Katarzyna Jaźwińska
33
(1,00%)
-
2
Angelika Ewelina Ciszewska
105
(3,18%)
-
6
Danuta Barbara Kopiec
59
(1,79%)
-
7
Tomasz Mirosław Kamiński
80
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
1
Roman Franciszek Matysik
37
(1,12%)
-
6
Joanna Maria Malewska
52
(1,57%)
-
2
Jan Marian Szumilas
190
(5,75%)
-
5
Klaudia Joanna Dąbrowska
44
(1,33%)
-
3
Daria Judyta Szotowicz
16
(0,48%)
-
4
Andrzej Nikodem Wolny
24
(0,73%)
-
7
Dominik Łukasz Borczyk
73
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA
-
7
Gabriela Maria Herdzina
37
(1,12%)
-
1
Tomasz Łukasz Rzepa
477
(14,43%)
-
2
Wojciech Kempa
175
(5,30%)
-
3
Barbara Anna Karpińska
86
(2,60%)
-
6
Wojciech Marian Dudziński
56
(1,69%)
-
5
Adam Zaboroś
42
(1,27%)
-
4
Beata Ewa Borys
42
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA
-
1
Robert Furtak
371
(11,23%)
-
4
Paweł Piotr Piekarczyk
49
(1,48%)
-
2
Piotr Bębnowski
27
(0,82%)
-
3
Marcin Paweł Kasprzyk
63
(1,91%)
-
5
Monika Małgorzata Maliszewska
35
(1,06%)
-
6
Ewa Szczerbetka
51
(1,54%)
-
7
Ewa Gajewska
50
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Celina Zofia Jary
4
(0,12%)
-
5
Łukasz Tadeusz Wyrzychowski
18
(0,54%)
-
7
Sandra Maria Siciarz
9
(0,27%)
-
1
Artur Adrian Litwin
94
(2,84%)
-
3
Dawid Paweł Bendkowski
12
(0,36%)
-
2
Przemysław Dulias
121
(3,66%)
-
6
Teresa Józefa Nowak
6
(0,18%)
Okręg 3
Fryderyka Chopina, Jarosława Dąbrowskiego, Ignacego Krasickiego, Józefa Lompy, Ignacego Paderewskiego, Aleksandra Puszkina, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Pawła Stalmacha, Wita Stwosza, Sokoła, Szpitalna od nr 1 do 22, Jana Kochanowskiego, Karola Szymanowskiego, Targowa, Henryka Wieniawskiego, Aleja Spacerowa, Władysława Broniewskiego, Klasztorna, Kopalniana, 1 Maja od nr 1 do 40, Plebiscytowa, Plac Powstańców Śląskich, Wilsona od nr 1 do 32, Wolności, Jana Brzechwy, Józefa Janty, Mieczysława Karłowicza, Zofii Kossak-Szczuckiej, ks. Alojzego Koziełka, Jana Kwitka, Łubinowa, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Pocztowa, Antoniego Słoniny, Spółdzielcza, Floriana, dr. Floriana Ogana, Henryka Sienkiewicza, Chmielna, Wrzosowa, Jaśminowa, Astrów, Beksza, Konstantego Damrota, Dębowa, Dworcowa, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krucza, Karola Miarki, Emilii Plater, Stanisława Poniatowskiego, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rybna, Wagowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury, Akacjowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
2
Grzegorz Jacek Cuber
54
(1,59%)
-
1
Tomasz Robert Reginek
117
(3,45%)
-
3
Joanna Krystyna Szymkiewicz
39
(1,15%)
-
4
Lucyna Anna Auer
51
(1,51%)
-
5
Marlena Maria Tomaszek
29
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Żak
351
(10,36%)
-
6
Krzysztof Mirosław Kupis
78
(2,30%)
-
2
Marta Katarzyna Malinowska
108
(3,19%)
-
4
Katarzyna Bywalec
24
(0,71%)
-
7
Katarzyna Musiolik
33
(0,97%)
-
5
Patryk Duraj
48
(1,42%)
-
3
Szymon Michał Kędzierski
71
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
1
Artur Tomasz Socha
199
(5,88%)
-
3
Marzena Maria Burliga
150
(4,43%)
-
6
Lidia Anna Mierzwa
111
(3,28%)
-
2
Arkadiusz Wojdowski
122
(3,60%)
-
5
Danuta Łucja Nawratek
47
(1,39%)
-
7
Stefan Piotr Wolny
15
(0,44%)
-
4
Wojciech Jan Kobiołka
85
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA
-
7
Mirosław Adam Morciszek
38
(1,12%)
-
1
Marian Gruszka
231
(6,82%)
-
4
Marian Stanisław Łupieżowiec
21
(0,62%)
-
2
Marek Zbigniew Adamczyk
141
(4,16%)
-
6
Sylwia Anna Alczyńska
100
(2,95%)
-
5
Barbara Maria Gwiżdż
62
(1,83%)
-
3
Dobromiła Ewa Masarczyk
64
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA
-
7
Karina Bożena Czubrychowska
36
(1,06%)
-
1
Jerzy Roman Pach
345
(10,19%)
-
3
Alina Edyta Mazur
44
(1,30%)
-
2
Andrzej Piotr Porada
166
(4,90%)
-
4
Krzysztof Ireneusz Promny
41
(1,21%)
-
5
Henryk Józef Skrzypczyk
22
(0,65%)
-
6
Danuta Weronika Pindur
87
(2,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Michał Krzysztof Borsuk
39
(1,15%)
-
1
Paweł Adam Garczorz
106
(3,13%)
-
3
Katarzyna Jolanta Drab
10
(0,30%)
-
6
Jagoda Maria Rudnik
21
(0,62%)
-
4
Krystian Piotr Gaczorek
47
(1,39%)
-
5
Sylwia Joanna Kandzior
19
(0,56%)
-
7
Marek Mateusz Znaj
15
(0,44%)
Okręg 4
Bojowa, Graniczna, Jagielnia, dr. Henryka Jordana, Wojciecha Korfantego, Krótka, Leśna, Juliusza Ligonia, Feliksa Michalskiego, Nowy Dwór, Powstańców, Rybnicka, Sadowa, Słoneczna, Starowiejska, Stawowa, Szkolna, Szybowa, Piotra Ściegiennego, Zielona, Zwycięstwa, Aleja Piastów, Górnicza, Lignozy, Stanisława Staszica, Sztygarska, Wieczorka, Jana Kilińskiego, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Książenicka, Parkowa, Stefana Żeromskiego, Cicha, Grunwaldzka, Jana Matejki, Niepodległości, Polna, Walentego Rakoniewskiego, Ustronie Leśne, Wilsona od nr 34 do 131, Wzgórze, Kościelna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
5
Józef Walery Szuścik
33
(1,00%)
-
1
Zdzisław Błaszczyk
150
(4,54%)
-
4
Marek Ryszard Mnich
46
(1,39%)
-
3
Magdalena Katarzyna Madej
7
(0,21%)
-
2
Danuta Maria Janowska
30
(0,91%)
-
6
Paulina Katarzyna Żyrkowska
15
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bogdan Danielak
151
(4,57%)
-
2
Marian Antoni Płaszczyk
125
(3,79%)
-
7
Zbigniew Wojciechowski
38
(1,15%)
-
1
Paweł Sebastian Szkatuła
754
(22,83%)
-
6
Jolanta Bronisława Madalińska
8
(0,24%)
-
5
Magdalena Iwona Lewandowska
115
(3,48%)
-
3
Karina Barbara Zawadzka
100
(3,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
1
Jan Korneliusz Furgoł
278
(8,42%)
-
6
Katarzyna Mariola Samol
22
(0,67%)
-
7
Przemysław Grzegorz Zieliński
24
(0,73%)
-
5
Jacek Piotr Kupka
71
(2,15%)
-
3
Zbigniew Włodzimierz Kędzierski
120
(3,63%)
-
4
Ewa Teresa Kiszka
69
(2,09%)
-
2
Bogusława Teresa Grondalska
7
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA
-
1
Tomasz Zygmunt Mazur
68
(2,06%)
-
3
Izydor Grzegorz Golec
66
(2,00%)
-
2
Jan Lucjan Trzęsiok
98
(2,97%)
-
4
Joanna Agnieszka Zawadzka
57
(1,73%)
-
5
Żaneta Joanna Wesołowska
42
(1,27%)
-
7
Damian Kraska
57
(1,73%)
-
6
Małgorzata Bielicka
83
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA
-
4
Agnieszka Joanna Pogoda
50
(1,51%)
-
1
Leszek Aleksander Rejkowicz
157
(4,75%)
-
2
Eugeniusz Włodzimierz Tymoszek
94
(2,85%)
-
3
Grzegorz Ryszard Kuśka
131
(3,97%)
-
5
Iwona Danuta Bismor
61
(1,85%)
-
7
Krzysztof Waldemar Karwot
24
(0,73%)
-
6
Ewa Dąbrowska
34
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Alicja Kołodziejczyk
10
(0,30%)
-
2
Martyna Barbara Bartkowiak
11
(0,33%)
-
3
Joanna Czoszyk
9
(0,27%)
-
1
Tomasz Jarosław Mielnicki
73
(2,21%)
-
5
Damian Piotr Miara
14
(0,42%)