Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Aleksandria Druga
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Świtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
230
(52,75%)
Tomasz Węgierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
114
(26,15%)
Marcin Kamil Sowiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(7,11%)
Sławomir Marian Urbańczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
15
(3,44%)
Robert Michał Wielgosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
46
(10,55%)
Okręg 2
sołectwo Aleksandria Pierwsza ulice : Gościnna, Piękna, Zielona, Akacjowa
Pokaż więcej
Marcin Poleszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
127
(37,46%)
Adam Tomasz Sławik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
79
(23,30%)
Ewelina Maria Chmielarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
73
(21,53%)
Maria Pastusińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(6,49%)
Rafał Stanisław Solecki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
15
(4,42%)
Roman Robert Ociepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
23
(6,78%)
Okręg 3
sołectwo Aleksandria Pierwsza ulice: Brzozowa, Dolna, Górna, Kwiatowa, Leśna, Modrzewiowa, Piaskowa, Przejazdowa, Rolnicza, Wrzosowa, Sosnowa
Pokaż więcej
Roman Zygmunt Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
94
(26,78%)
Dariusz Andrzej Patrzałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
44
(12,54%)
Kamil Krzysztof Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(17,95%)
Piotr Andrzej Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
115
(32,76%)
Zbigniew Zenon Sobieraj
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
14
(3,99%)
Katarzyna Żaneta Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
21
(5,98%)
Okręg 4
sołectwo Hutki
Pokaż więcej
Zofia Anna Lubańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
102
(23,34%)
Edward Michał Bałdyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
174
(39,82%)
Krystyna Badora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
109
(24,94%)
Adrian Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
52
(11,90%)
Okręg 5
sołectwo Jamki (wsie: Jamki, Kowale)
Pokaż więcej
Diana Ewa Nawrocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
30
(9,38%)
Witold Artur Gajos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
54
(16,88%)
Sebastian Maksymilian Frania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
39
(12,19%)
Janusz Józef Benesz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BENESZA
104
(32,50%)
Mariusz Artur Górniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(8,13%)
Lucyna Gorzelak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
26
(8,13%)
Mariusz Ryszard Gepchard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
7
(2,19%)
Krzysztof Jan Mazanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
34
(10,63%)
Okręg 6
sołectwo Konopiska ulice: Leśna, Mała, Opolska, Polna, Sadowa, Sosnowa, Rolnicza
Pokaż więcej
Katarzyna Dorota Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
14
(3,76%)
Grażyna Krystyna Jagusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
56
(15,05%)
Dorota Daniela Mesjasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
94
(25,27%)
Piotr Andrzej Szczerbak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZERBAKA
103
(27,69%)
Iwona Jadwiga Roda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(11,83%)
Wioletta Ela Sobala
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
24
(6,45%)
Jan Antoni Atłasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ATŁASIKA
37
(9,95%)
Okręg 7
sołectwo Konopiska ulice: Brzozowa, Lipowa, Sportowa, Stawowa, Śląska, Szmaragdowa, Brylantowa
Pokaż więcej
Michał Grzegorz Zadylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
26
(7,20%)
Magdalena Justyna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
96
(26,59%)
Patrycja Małgorzata Pilarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
41
(11,36%)
Michał Rafał Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZERBAKA
118
(32,69%)
Roman Józef Sączek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(14,40%)
Bartosz Mieczysław Czaja
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(7,76%)
Okręg 8
sołectwo Konopiska ulice: Częstochowska, Ogrodowa, Przemysłowa, Różana, Skośna, Spacerowa, Spółdzielcza, Świerkowa, Towarowa, Włościańska, Zielona, Źródlana, Dębowa, Jodłowa, Bukowa, Modrzewiowa, Letnia, Jesienna, Wiosenna; sołectwo Walaszczyki
Pokaż więcej
Marzena Renata Kaim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
52
(12,87%)
Krzysztof Piotr Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
99
(24,50%)
Alicja Maria Hochuł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(9,90%)
Krzysztof Paweł Tałajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
55
(13,61%)
Jakub Karol Soszyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(13,61%)
Barbara Maria Jabłońska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
103
(25,50%)
Okręg 9
sołectwo Konopiska ulice: Awicenny, Gagarina, Gwiezdna, Heweliusza, Jowisza, Kopernika, Kosmiczna, Kosmonautów, Księżycowa, Marsjańska, Słoneczna
Pokaż więcej
Łukasz Adam Pociecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
14
(3,55%)
Artur Paweł Brędzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
113
(28,68%)
Artur Marek Zubkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(6,09%)
Robert Piotr Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
135
(34,26%)
Marlena Janina Błaszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(15,48%)
Piotr Władysław Foks
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(4,82%)
Leszek Matyja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
28
(7,11%)
Okręg 10
sołectwo Kopalnia
Pokaż więcej
Marek Jerzy Parandyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
131
(45,80%)
Maciej Jerzy Ociepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
28
(9,79%)
Ola Zofia Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
112
(39,16%)
Ilona Marta Mastalerz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
12
(4,20%)
Marcin Zbigniew Szwed
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
3
(1,05%)
Okręg 11
sołectwo Korzonek (wsie: Korzonek, Leśniaki)
Pokaż więcej
Karolina Barbara Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
85
(32,08%)
Dariusz Wiktor Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
81
(30,57%)
Arkadiusz Bernard Szymanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
12
(4,53%)
Ewa Katarzyna Książek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(7,17%)
Henryka Lidia Bula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „HENRYKI BULI”
68
(25,66%)
Okręg 12
sołectwo Łaziec
Pokaż więcej
Agnieszka Elżbieta Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
114
(61,29%)
Tomasz Zbigniew Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
33
(17,74%)
Grzegorz Jacek Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(5,91%)
Mariusz Henryk Kaczmarek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(15,05%)
Okręg 13
sołectwo Rększowice
Pokaż więcej
Ewa Danuta Rafalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
84
(20,24%)
Jadwiga Kazimiera Majdzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
173
(41,69%)
Dorota Barbara Hazy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
11
(2,65%)
Elżbieta Janina Cierpiał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(22,41%)
Stanisław Górniak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
54
(13,01%)
Okręg 14
sołectwo Wąsosz
Pokaż więcej
Marta Agnieszka Cierpiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
14
(5,41%)
Andrzej Sylwester Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH
93
(35,91%)
Małgorzata Jadwiga Mesyasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(8,11%)
Jacek Mariusz Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
42
(16,22%)
Monika Marta Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(32,82%)
Wojciech Marek Wydrychiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4
(1,54%)
Okręg 15
sołectwo Wygoda (wsie: Wygoda, Kijas)
Pokaż więcej
Iwona Renata Cierpiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
41
(16,33%)
Małgorzata Grażyna Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ
79
(31,47%)
Andrzej Tomasz Janik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(34,66%)
Tadeusz Walerian Fedoniuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
36
(14,34%)
Michał Damian Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA
8
(3,19%)