Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Ostrówek od numeru 1 do numeru 98f
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Koziołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
59
(35,54%)
Dorota Agnieszka Niezgoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(19,88%)
Jarosław Kuźnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(44,58%)
Okręg 2
Część sołectwa Ostrówek od numeru 99 do numeru 225
Pokaż więcej
Mirosław Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(44,44%)
Łukasz Artur Pawlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(55,56%)
Okręg 3
Sołectwa Rudlice i Bolków
Pokaż więcej
Marianna Teresa Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
64
(35,96%)
Roman Jan Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANAŚ
70
(39,33%)
Beata Krystyna Wesołowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(24,72%)
Okręg 4
Sołectwo Janów
Pokaż więcej
Ryszard Kuźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
88
(53,01%)
Elżbieta Ewa Kwapisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANAŚ
50
(30,12%)
Agnieszka Ilona Kwapisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(16,87%)
Okręg 5
Sołectwo Milejów
Pokaż więcej
Szymon Adam Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
53
(46,09%)
Ewa Krystyna Konieczna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(53,91%)
Okręg 6
Sołectwo Wola Rudlicka
Pokaż więcej
Marek Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
59
(49,58%)
Emilia Łaniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSTRÓWEK
60
(50,42%)
Okręg 7
Sołectwo Nietuszyna
Pokaż więcej
Arkadiusz Tomasz Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANAŚ
125
(77,16%)
Krzysztof Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(22,84%)
Okręg 8
Część sołectwa Okalew od numeru 1 do numeru 79
Pokaż więcej
Andrzej Sławomir Wojewoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
0
(0,00%)
Okręg 9
Część sołectwa Okalew od numeru 80 do numeru 153
Pokaż więcej
Robert Karbowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Niemierzyn
Pokaż więcej
Tomasz Łukomski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Część sołectwa Skrzynno od numeru 1 do numeru 33
Pokaż więcej
Krzysztof Karbowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
44
(55,00%)
Bogdan Kazimierz Minkina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(45,00%)
Okręg 12
Część sołectwa Skrzynno od numeru 34 do numeru 114
Pokaż więcej
Wiesław Marek Wojewoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
34
(25,37%)
Mirosław Wróbel
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
18
(13,43%)
Piotr Paweł Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(61,19%)
Okręg 13
Część sołectwa Skrzynno od numeru 115 do numeru 219
Pokaż więcej
Marek Ignacy Panek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
58
(50,43%)
Piotr Marcin Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BANAŚ
33
(28,70%)
Wioletta Marianna Dzioba
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
24
(20,87%)
Okręg 14
Sołectwo Dymek i Dębiec
Pokaż więcej
Czesław Warszawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(41,38%)
Adam Rafał Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(58,62%)
Okręg 15
Sołectwo Wielgie
Pokaż więcej
Robert Jan Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TURKA
14
(8,09%)
Joanna Agnieszka Kolanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSTRÓWEK
73
(42,20%)
Katarzyna Jolanta Maciejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(17,92%)
Krzysztof Edward Graczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(31,79%)