Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Służewo: ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Toruńska, ul. 1000 - lecia, Służewo-Pole
Pokaż więcej
Maciej Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
83
(30,18%)
Danuta Irena Modrzejewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(21,82%)
Andrzej Arkadiusz Stefański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(23,27%)
Anna Elżbieta Pawłowska-Kuna
KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
68
(24,73%)
Okręg 2
Część sołectwa Służewo: ul. Brzeska, ul. Chopina, ul. Jaśminowa, ul. Kasztanowa, ul. Księżyzna, ul. Wodzyńskiej, Broniszewo
Pokaż więcej
Bożena Świątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
169
(61,45%)
Małgorzata Rosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
106
(38,55%)
Okręg 3
Sołectwo Rożno-Parcele
Pokaż więcej
Alicja Cichocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
280
(67,80%)
Tomasz Jacek Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
133
(32,20%)
Okręg 4
Sołectwa: Ośno Drugie, Rudunki
Pokaż więcej
Jerzy Sztyler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
215
(71,67%)
Patryk Rafał Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
85
(28,33%)
Okręg 5
Sołectwa: Przybranowo, Poczałkowo
Pokaż więcej
Barbara Kuraczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Ostrowąs, Plebanka, Wólka
Pokaż więcej
Waldemar Andrzej Bartczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Ośno, Słomkowo
Pokaż więcej
Agnieszka Beata Pyszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
150
(64,94%)
Jerzy Melchior Góralski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
81
(35,06%)
Okręg 8
Sołectwo Odolion
Pokaż więcej
Piotr Marek Kaszubski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
288
(80,00%)
Grzegorz Józef Czerwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(20,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Białe Błota, Nowy Ciechocinek
Pokaż więcej
Marek Marian Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Łazieniec
Pokaż więcej
Grzegorz Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
254
(85,52%)
Bogdan Michał Władkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
43
(14,48%)
Okręg 11
Sołectwo Stawki
Pokaż więcej
Agnieszka Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
127
(32,56%)
Katarzyna Zofia Biniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
74
(18,97%)
Damian Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(26,15%)
Sławomir Ireneusz Świeczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ŚWIECZKOWSKI-NIEZALEŻNA INICJATYWA
87
(22,31%)
Okręg 12
Sołectwa: Chrusty, Goszczewo, Grabie, Opoczki, Podgaj
Pokaż więcej
Rafał Preczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
198
(72,79%)
Jan Antoni Kozyra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(27,21%)
Okręg 13
Sołectwa: Opoki, Przybranówek, Wilkostowo, Zduny
Pokaż więcej
Michał Stanisław Guślakow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
158
(68,10%)
Katarzyna Żywicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
74
(31,90%)
Okręg 14
Sołectwo Otłoczyn
Pokaż więcej
Kamila Joanna Drzewucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
150
(87,21%)
Beata Magdalena Łaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
22
(12,79%)
Okręg 15
Sołectwa: Słońsk Dolny, Wołuszewo
Pokaż więcej
Stanisław Bonowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM
224
(60,54%)
Anna Justyna Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
146
(39,46%)