Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMIASTO IŁŻA: os. Stanisława Staszica: Blok nr 1, Blok nr 4, Blok nr 8 A, Blok nr 8B, Blok nr 10, Blok nr 10 A, Blok nr 10 B, Blok nr 12, Blok nr 12 A, Blok nr 12 B, Blok nr 12 C, Blok nr 15, ulica Maksymiliana Jakubowskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO IŁŻA: os. Stanisława Staszica: Blok nr 2, Blok nr 3, os. Zuchowiec: Blok nr 1, Blok nr 2, Blok nr 3, Blok nr 4, Blok nr 6, Blok nr 7, Blok nr 8, Blok nr 11.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO IŁŻA ulice: Błazińska, Kampanii Wrześniowej, Krzemieniec, Mostowa, Pankowszczyzna, Partyzantów, Podzamcze, Powstania Listopadowego, Przy Murach, Ratuszowa, Staromiejska, Św. Franciszka, Tylna, Tatarska, Wołyniaków, Zamłynie, Zawady.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO IŁŻA ulice: Bodzentyńska, Cicha, Garbarska, Garncarska, Jana Kochanowskiego, Jakuba Starszego, Kaleta, Kowalska, pl. 11 Listopada, płk. Wł. Muzyki, Przy Malenie, Rynek, Warszawska, Wójtowska, Wójtowski Młyn.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO IŁŻA ulice: Armii Krajowej, Czachowskiego, Danuty Siedzikówny "Inki", Tadeusza Kościuszki, Langiewicza, Leonarda, Leśmiana, Milenijna, Peowiaków, Polna, Przytulna, Józefa Piłsudskiego, płk. Rembajło, Powstania Styczniowego, Słoneczna, Radomska, Trakt Seredzki, Zacisze, Zuchowiec.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Błaziny Dolne, Błaziny Górne, Koszary.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Maziarze Nowe, Maziarze Stare, Kotlarka, Prędocin, Prędocin-Kolonia, Prędocinek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Seredzice wraz z Seredzicami – Zawodziem i Michałowem od nr 15 do nr 26.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Białka, Kolonia Seredzice.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Jasieniec Iłżecki Dolny, Jasieniec Iłżecki Górny.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Jasieniec-Maziarze wraz z Nowym Jasieńcem Iłżeckim, Pastwiska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Krzyżanowice, Gaworzyna, Płudnica, Starosiedlice.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Alojzów, Kajetanów, Pieńki, Walentynów, Florencja, Jedlanka Nowa, Jedlanka Stara.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Pakosław wraz z Michałowem od nr 1 do nr 14 i nr 27.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: Małomierzyce, Chwałowice, Piłatka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów