Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
dzielnice: Śródmieście, Krościenko Niżne, osiedla: Stefana Grota-Roweckiego, Ks. Bronisława Markiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kazimierz Mazur
377
(5,87%)
-
8
Zofia Emilia Szydłowska
66
(1,03%)
-
3
Czesław Jan Kaliciński
104
(1,62%)
-
2
Tomasz Marian Józefowicz
180
(2,80%)
-
9
Rafał Woźniak
136
(2,12%)
-
1
Paulina Anna Guzik
456
(7,10%)
-
6
Paweł Łukasz Sikorski
68
(1,06%)
-
7
Małgorzata Eugenia Szeliga
271
(4,22%)
-
5
Bogumiła Zofia Romanowska
223
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
-
1
Bronisław Baran
939
(14,62%)
-
8
Marta Małgorzata Rymar
98
(1,53%)
-
9
Witold Skiba
206
(3,21%)
-
5
Teresa Leśniak
83
(1,29%)
-
6
Jerzy Ryszard Lorenc
196
(3,05%)
-
7
Agnieszka Maria Raś
188
(2,93%)
-
3
Anna Teresa Dubiel
662
(10,31%)
-
4
Piotr Arkadiusz Grudysz
495
(7,71%)
-
2
Stanisław Czaja
253
(3,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Grażyna Julia Szelc
85
(1,32%)
-
4
Aleksandra Joanna Mrozek
49
(0,76%)
-
6
Agnieszka Wajs
5
(0,08%)
-
3
Katarzyna Maria Janas
64
(1,00%)
-
5
Osama Kamal Mohamed Ali
89
(1,39%)
-
1
Izabela Fularz
257
(4,00%)
-
7
Filip Karol Kawalec
8
(0,12%)
-
8
Przemysław Tomasz Polański
19
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
-
5
Teresa Ewa Kawka
66
(1,03%)
-
1
Violetta Katarzyna Wolska
171
(2,66%)
-
2
Paweł Mateusz Szczepanik
51
(0,79%)
-
4
Dariusz Biśto
19
(0,30%)
-
3
Małgorzata Maria Podyma
105
(1,63%)
-
6
Romualda Maria Braun
21
(0,33%)
-
8
Lucyna Tomkiewicz
18
(0,28%)
-
9
Marek Bolesław Chodorowski
28
(0,44%)
-
7
Jan Franciszek Krzanowski
33
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ewa Aneta Baran
12
(0,19%)
-
5
Włodzimierz Kossakowski
28
(0,44%)
-
4
Monika Świeboda
5
(0,08%)
-
7
Piotr Ekiert
14
(0,22%)
-
3
Wiesław Andrzej Sanocki
64
(1,00%)
-
6
Danuta Stanisława Żabińska
7
(0,11%)
-
1
Gabriel Jerzy Zajdel
204
(3,18%)
Okręg 2
dzielnice: Białobrzegi, Zawodzie, osiedla: Południe, Turaszówka, Tysiąclecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Paweł Tomasz Krzanowski
325
(5,04%)
-
9
Marian Wojciech Sobutka
234
(3,63%)
-
3
Magdalena Maria Józefczyk
138
(2,14%)
-
1
Krzysztof Stanisław Babinetz
444
(6,88%)
-
5
Aneta Barbara Leśniak
68
(1,05%)
-
2
Agnieszka Czekaj
87
(1,35%)
-
8
Henryk Rospond
313
(4,85%)
-
6
Lucyna Krystyna Opoń
245
(3,80%)
-
7
Adam Przybysz
420
(6,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
-
2
Anna Galert
305
(4,73%)
-
4
Robert Hanusek
373
(5,78%)
-
6
Maria Moskal
134
(2,08%)
-
7
Marcin Robert Niepokój
458
(7,10%)
-
5
Dagmara Krzanowska-Szelc
202
(3,13%)
-
8
Piotr Marian Przytocki
594
(9,20%)
-
3
Ewa Teresa Gorczyca-Kwilosz
184
(2,85%)
-
1
Paweł Bachota
198
(3,07%)
-
9
Andrzej Eugeniusz Wilk
247
(3,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Anna Iwona Krzanowska-Wiśniowska
44
(0,68%)
-
2
Zbigniew Józef Ungeheuer
232
(3,59%)
-
5
Tomasz Józef Wajda
14
(0,22%)
-
1
Daria Urszula Balon
231
(3,58%)
-
8
Sławomir Dariusz Szelc
63
(0,98%)
-
4
Hubert Jan Wanik
48
(0,74%)
-
7
Anna Maria Pelc
72
(1,12%)
-
6
Andrzej Penar
32
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
-
5
Jan Stanisław Juszczak
53
(0,82%)
-
1
Krzysztof Jerzy Zajdel
216
(3,35%)
-
2
Witold Jan Żukowski
136
(2,11%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Malinowska
22
(0,34%)
-
4
Stanisław Edward Kędzior
12
(0,19%)
-
7
Marzena Sowa
39
(0,60%)
-
8
Jadwiga Bogaczyk
15
(0,23%)
-
9
Helena Marszałek-Brzozowska
13
(0,20%)
-
6
Kamil Petryczko
68
(1,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Alina Kopiec
14
(0,22%)
-
5
Krystyna Michalik
10
(0,15%)
-
1
Łukasz Robert Teśniarz
103
(1,60%)
-
4
Agata Renata Farbaniec
11
(0,17%)
-
3
Wiesław Stanisław Mazur
16
(0,25%)
-
6
Stanisław Jan Foryś
21
(0,33%)
Okręg 3
dzielnice: Polanka, Suchodół, osiedle: Traugutta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Elżbieta Koza
77
(1,33%)
-
1
Adam Skiba
709
(12,25%)
-
9
Małgorzata Marta Szybiak
48
(0,83%)
-
7
Magdalena Jolanta Kubit
110
(1,90%)
-
2
Sławomir Bęben
310
(5,35%)
-
3
Wojciech Byczyński
317
(5,48%)
-
4
Janusz Kazimierz Hejnar
302
(5,22%)
-
5
Irena Teresa Jucha
75
(1,30%)
-
8
Łukasz Filip Kwolek
219
(3,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
-
5
Helena Maria Gibadło
61
(1,05%)
-
3
Zdzisław Jan Dudycz
303
(5,23%)
-
4
Dorota Gabara
167
(2,88%)
-
6
Zbigniew Kubit
437
(7,55%)
-
9
Tomasz Marian Soliński
357
(6,17%)
-
1
Krzysztof Jerzy Bęben
281
(4,85%)
-
8
Grzegorz Maciej Rachwał
307
(5,30%)
-
7
Magdalena Łącka
132
(2,28%)
-
2
Joanna Wiktoria Druciak
200
(3,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Hanna Piechota
64
(1,11%)
-
7
Tomasz Stanisław Jagieła
70
(1,21%)
-
1
Hanna Wajda-Lawera
149
(2,57%)
-
2
Jacek Buczyński
59
(1,02%)
-
4
Tomasz Biały
177
(3,06%)
-
8
Marcin Kazimierz Balon
58
(1,00%)
-
5
Bartłomiej Marcin Buczek
40
(0,69%)
-
3
Kinga Izabela Kasprzycka
77
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
-
1
Jan Walaszczyk
109
(1,88%)
-
2
Marta Maria Wiernasz-Duran
64
(1,11%)
-
3
Agnieszka Maria Masłyk
45
(0,78%)
-
8
Witold Andrzej Tenerowicz
26
(0,45%)
-
7
Adam Józef Bączar
13
(0,22%)
-
5
Grzegorz Jastrzębski
48
(0,83%)
-
6
Jadwiga Tomkalska
9
(0,16%)
-
4
Małgorzata Szurkiewicz
38
(0,66%)
-
9
Barbara Irena Michalik-Sołtys
43
(0,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Danuta Bogumiła Kowalczyk
171
(2,95%)
-
5
Aneta Zajdel
19
(0,33%)
-
4
Grzegorz Marcin Hendzel
21
(0,36%)
-
2
Robert Stanisław Sajdak
21
(0,36%)
-
3
Monika Ekiert
31
(0,54%)
-
6
Dominik Tomasz Dżugaj
16
(0,28%)
-
7
Janusz Paweł Żabiński
9
(0,16%)