Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rzeczenica: ul. Czarna, ul. Piaskowa, ul. Cicha
Pokaż więcej
Krzysztof Szadziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
59
(57,84%)
Waldemar Tadeusz Rudnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
43
(42,16%)
Okręg 2
Rzeczenica: ul. Człuchowska
Pokaż więcej
Lech Jan Zwoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
39
(37,14%)
Maria Teresa Wyrwicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
42
(40,00%)
Ewa Pinnow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
24
(22,86%)
Okręg 3
Rzeczenica: ul. Akacjowa, ul. Leśna, Osiedle Wybudowanie, Osiedle Rzewnica, miejscowości: Bagnica, Lestnica
Pokaż więcej
Stanisław Zajączkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
65
(42,48%)
Rafał Mładanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
56
(36,60%)
Kacper Radosław Dąbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
32
(20,92%)
Okręg 4
Rzeczenica: ul. Białobórska, ul. Lipowa
Pokaż więcej
Robert Tomasz Ożański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
66
(43,42%)
Ewa Wiesława Jurkowlaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
47
(30,92%)
Magdalena Kumiszcza - Piejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
39
(25,66%)
Okręg 5
Rzeczenica: ul. Przechlewska
Pokaż więcej
Tomasz Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
34
(35,42%)
Grzegorz Karasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
62
(64,58%)
Okręg 6
Rzeczenica: ul. Nowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Łąkowa
Pokaż więcej
Mirosława Grażyna Kielar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
46
(32,39%)
Piotr Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
34
(23,94%)
Józef Wojciech Bytner
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
62
(43,66%)
Okręg 7
Breńsk, Gockowo, Zalesie
Pokaż więcej
Anna Ewa Kołsut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
44
(36,67%)
Małgorzata Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
39
(32,50%)
Krystyna Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
37
(30,83%)
Okręg 8
Brzezie: ul. Koszalińska od nr 1 do nr 65, ul. Władysława Komara
Pokaż więcej
Marian Andrzej Greczyło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
76
(58,91%)
Stanisław Bernard Brudecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
17
(13,18%)
Marta Mikuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
36
(27,91%)
Okręg 9
Brzezie ul. Koszalińska od nr 65A do nr 79, ul. Polna, ul. Wojska Polskiego, miejscowości: Jeziernik, Trzmielewo
Pokaż więcej
Agnieszka Zofia Czerniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
19
(19,19%)
Krzysztof Stanisław Ławrynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
34
(34,34%)
Eugeniusz Emilian Kosarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
46
(46,46%)
Okręg 10
Pieniężnica, Knieja
Pokaż więcej
Hanna Udycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
75
(57,69%)
Stanisław Kielar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
55
(42,31%)
Okręg 11
Międzybórz od nr 1 do nr 86, od nr 88 do nr 93
Pokaż więcej
Józef Znaczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
71
(47,65%)
Jan Lubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
62
(41,61%)
Janusz Rulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
16
(10,74%)
Okręg 12
Międzybórz nr 87, Cierniki, Dzików, Iwie, Łuszczyn, Przeręba, Przyrzecze, Sporysz, Zadębie
Pokaż więcej
Leszek Piotr Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
32
(41,56%)
Lucyna Leszczynska - Meironk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
45
(58,44%)
Okręg 13
Olszanowo, Garsk, Grodzisko
Pokaż więcej
Janusz Skrzypczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
29
(38,67%)
Marcin Stanisław Narloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
17
(22,67%)
Barbara Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZWIASTUN JEDNOŚCI"
29
(38,67%)
Okręg 14
Gwieździn od nr 1 do nr 33
Pokaż więcej
Marzena Magdalena Rogalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
26
(30,23%)
Nina Willmetts
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
60
(69,77%)
Okręg 15
Gwieździn od nr 34 do nr 103
Pokaż więcej
Magdalena Puzdrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIMY PODOBNIE
29
(39,73%)
Natalia Reflińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
44
(60,27%)