Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Grodków, ulice: Klubowa, Ligonia, Miarki, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Traugutta, Wiejska, Wrocławska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Patryk Pawlus
147
(27,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Halina Szuchta
214
(39,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Ewelina Adriana Procek
20
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Natalia Maria Walczak
103
(18,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Tadeusz Franciszek Szeląg
59
(10,87%)
Okręg 2
Miasto Grodków, ulice: Chopina, Bolesława Chrobrego, Elsnera, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Moniuszki, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza od 1 do 13 (numery nieparzyste) i od 2 do 20 (numery parzyste), Szpitalna od 1 do końca z wyłączeniem nr 14.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jan Wiktor Jóźków
61
(15,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Damian Rafał Kapinos
72
(18,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Agata Danuta Wasilenko-Mikuta
134
(33,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Janusz Muziewicz
66
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Józefa Siwek
63
(15,91%)
Okręg 3
Miasto Grodków, ulice: Klonowa, Krakowska od 1 do 29 (numery nieparzyste) i od 2 do 30 (numery parzyste), Sienkiewicza od 24 do 98 (numery parzyste) i od 15 do 43 (numery nieparzyste), Szpitalna 14, Opolska, Sadowa, Tadeusza Zawadzkiego, Zielona.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Damian Michał Wolak
71
(15,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Renes-Kożuch
37
(7,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Jolanta Elżbieta Seremet
27
(5,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Andrzej Sobstel
100
(21,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Tomasz Wojciech Zeman
143
(30,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW”
-
16
Beata Danuta Sikorska-Żyrek
89
(19,06%)
Okręg 4
Miasto Grodków, ulice: Dąbrowskiej, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Krakowska od 31A do końca (wszystkie numery), Krańcowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Matejki, Norwida, Poprzeczna, Prusa, Reja, Różana, Sienkiewicza od 100 do końca (numery parzyste) i od 45 do końca (numery nieparzyste), Tulipanowa, Wrzosowa.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marcin Stanisław Moczarski
108
(23,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Michał Kawa
83
(18,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Piotr Kwiatkowski
68
(14,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksandra Magdalena Martynowicz
83
(18,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Ryszard Jończyk
117
(25,49%)
Okręg 5
Miasto Grodków, ulice: Bogusławskiego, Konopnickiej, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Krótka, Miła, Racławicka, Radosna, Styki, Szczęśliwa, Tetmajera, Wesoła, Żeromskiego, Życzliwa.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tomasz Wojciech Sas
65
(15,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Tadeusz Działa
14
(3,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Paweł Kowalczyk
9
(2,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Czesław Buczarski
89
(21,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Piotr Adam Mieszkowski
43
(10,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW”
-
16
Marek Kwiatkowski
202
(47,87%)
Okręg 6
Miasto Grodków, ulice: Głowackiego, Grenadierów, Kasztanowa, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Mickiewicza, Morcinka, Sienkiewicza 22, Sportowa, Szkolna, Warszawska od 1 do 37 (numery nieparzyste) i od 2 do końca (numery parzyste), Wyspiańskiego.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewa Zofia Raczyńska
149
(21,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Małgorzata Duda
96
(13,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Sebastian Krzysztof Fieszak
8
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Katarzyna Musiał-Biernat
143
(20,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Eugeniusz Główka
89
(12,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW”
-
16
Paweł Rafał Birecki
201
(29,30%)
Okręg 7
Osiedle Półwiosek, ulice: Akacjowa, Cicha, Leśna, Miodowa, Ogrodowa, Otmuchowska, Polna, Skośna, Sosnowa, Warszawska od 39 do końca (numery nieparzyste).
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Kamil Emiliusz Ząbkowski
73
(31,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maciej Górski
63
(27,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Paweł Tadeusz Dereń
44
(18,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Dorota Duda
26
(11,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Dawid Bracki
27
(11,59%)
Okręg 8
Sołectwa: Kopice, Nowa Wieś Mała, Więcmierzyce.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Paweł Tomasz Byjos
145
(28,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Wanda Małgorzata Cebulka
49
(9,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józefa Barbara Łuciów
124
(24,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Czesław Stanisław Maślanka
193
(37,77%)
Okręg 9
Sołectwa: Głębocko, Gola Grodkowska, Osiek Grodkowski, Tarnów Grodkowski, Żelazna.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Andrzej Józef Kowalczuk
65
(11,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Bartosz Dziedzic
57
(9,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Damian Mateusz Macheta
147
(25,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Paweł Owsiński
310
(53,54%)
Okręg 10
Sołectwa: Lipowa, Polana, Przylesie Dolne, Wierzbnik.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewelina Maria Kanowska-Fabicka
55
(12,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogumiła Pawlak
159
(36,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Ewelina Monika Borecka
114
(25,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ilona Jolanta Pietraszko
113
(25,62%)
Okręg 11
Sołectwa: Bąków, Kolnica, Młodoszowice, Wojsław.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Łukasz Daniel Klimczak
95
(16,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Demska
223
(38,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Leszek Karol Paździorko
75
(12,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamil Marcinkowski
191
(32,71%)
Okręg 12
Sołectwa: Gnojna, Jeszkotle, Lubcz, Zielonkowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Piotr Korpal
88
(34,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Agnieszka Gul
170
(65,89%)
Okręg 13
Sołectwa: Gałązczyce, Gierów, Mikołajowa, Sulisław, Wierzbna.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Agnieszka Aleksandra Szczepańczyk
41
(14,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alicja Elżbieta Budzik
110
(38,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Radosław Grzegorz Narewski
62
(21,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Adam Chwałek
76
(26,30%)
Okręg 14
Sołectwa: Jędrzejów, Starowice Dolne, Wójtowice, Żarów.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Wioletta Izabela Kastelik
52
(16,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Dariusz Piotr Gajewski
270
(83,85%)
Okręg 15
Sołectwa: Bogdanów, Jaszów, Kobiela, Rogów, Strzegów, Wojnowiczki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Jan Bednarz
151
(35,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY
-
18
Adriana Agnieszka Mrożek
73
(16,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Benedykt Wąsik
67
(15,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ
-
17
Irena Teresa Stanisławczuk
140
(32,48%)