Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Mrągowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNY KOMITET WYBORCZY
-
4
Małgorzata Barbara Jędrzejewska
33
(0,36%)
-
3
Zbigniew Leszek Lubowidzki
223
(2,45%)
-
1
Janusz Alicki
427
(4,70%)
-
5
Urszula Łachacz
56
(0,62%)
-
2
Roman Kazimierz Koziatek
153
(1,68%)
-
7
Justyna Kowal
78
(0,86%)
-
6
Henryka Kiełczewska
36
(0,40%)
-
8
Jakub Wojciech Matyszkowicz
111
(1,22%)
-
9
Janusz Cezary Prygiel
117
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Paweł Antoni Długoborski
452
(4,97%)
-
6
Jolanta Puszko
121
(1,33%)
-
4
Teresa Kamieniecka
229
(2,52%)
-
3
Benedykt Krutul
313
(3,44%)
-
2
Czesław Konstanty Olender
226
(2,49%)
-
7
Iwona Katarzyna Sarnowska
81
(0,89%)
-
5
Urszula Irena Kuchcińska
200
(2,20%)
-
8
Przemysław Witkowski
191
(2,10%)
-
9
Norbert Adam Osiński
103
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Krzysztof Czepielinda
169
(1,86%)
-
2
Magdalena Chmielewska-Tesmer
61
(0,67%)
-
1
Jan Łuński
300
(3,30%)
-
5
Justyna Daria Komarnicka
53
(0,58%)
-
8
Monika Głębica
45
(0,50%)
-
3
Lubomir Melnicki
94
(1,03%)
-
7
Krystyna Pająk
64
(0,70%)
-
9
Wojciech Trawiński
150
(1,65%)
-
4
Halina Choruży
137
(1,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Aleksander Wojciech Fereniec
284
(3,12%)
-
7
Grażyna Józefa Kosacz
79
(0,87%)
-
5
Kamil Malinowski
92
(1,01%)
-
1
Beata Krystyna Więcek
961
(10,57%)
-
2
Jacek Adam Gajda
710
(7,81%)
-
4
Krzysztof Jabłoński
253
(2,78%)
-
6
Danuta Oracz
84
(0,92%)
-
9
Tomasz Charaziński
82
(0,90%)
-
8
Emilia Magdalena Deptuła
118
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Jan Tymiński
169
(1,86%)
-
3
Anna Joanna Abramczyk
183
(2,01%)
-
1
Sławomir Prusaczyk
814
(8,96%)
-
4
Józef Edward Bastek
74
(0,81%)
-
5
Agnieszka Dalecka
60
(0,66%)
-
6
Mieczysław Orzoł
236
(2,60%)
-
7
Stanisława Albina Misiorna
100
(1,10%)
-
9
Wojciech Bronisław Górzyński
46
(0,51%)
-
8
Teresa Stępień
200
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
-
3
Krystyna Anna Grajko
35
(0,39%)
-
1
Rafał Wiktor Chróst
124
(1,36%)
-
5
Iwona Małgorzata Mazurek
35
(0,39%)
-
2
Zofia Wojciechowska
63
(0,69%)
-
4
Danuta Radomska
15
(0,17%)
-
6
Kamil Półtorak
19
(0,21%)
-
7
Joanna Magdalena Janus
8
(0,09%)
-
8
Zbigniew Pałka
22
(0,24%)
Okręg 2
Gmina Mikołajki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNY KOMITET WYBORCZY
-
2
Robert Grzyb
75
(2,45%)
-
4
Agnieszka Niziołek
54
(1,76%)
-
5
Leszek Ozygała
157
(5,12%)
-
1
Barbara Kuźmicka-Rogala
412
(13,43%)
-
3
Rafał Stanisław Lubowiecki
11
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Agnieszka Korżyńska
7
(0,23%)
-
1
Tadeusz Kiśluk
61
(1,99%)
-
3
Michał Butkiewicz
61
(1,99%)
-
2
Paweł Andrzej Szumski
35
(1,14%)
-
4
Urszula Ejdys
56
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ryszard Dębiński
117
(3,81%)
-
1
Zbigniew Bałazy
300
(9,78%)
-
2
Barbara Grala
158
(5,15%)
-
4
Anna Danuta Lambert
121
(3,95%)
-
5
Sławomir Olszewski
38
(1,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Lucyna Anna Kaniak
64
(2,09%)
-
3
Arkadiusz Jabłoński
85
(2,77%)
-
2
Sławomir Śliwiński
176
(5,74%)
-
1
Wioletta Małgorzata Podlaska
443
(14,44%)
-
5
Wojciech Trukan
66
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Ostrowski
299
(9,75%)
-
3
Renata Beata Kurkowicz
37
(1,21%)
-
2
Urszula Elwira Madej
102
(3,33%)
-
5
Katarzyna Julianna Włodarska
12
(0,39%)
-
4
Marcin Adam Pawlak
120
(3,91%)
Okręg 3
Gmina Piecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNY KOMITET WYBORCZY
-
1
Stanisław Andrzej Kamiński
160
(5,67%)
-
4
Anna Elżbieta Fritza
78
(2,76%)
-
2
Grzegorz Piotr Maksymow
234
(8,29%)
-
5
Dariusz Jacek Romankiewicz
86
(3,05%)
-
3
Elżbieta Jolanta Olchowik
35
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Zdzisław Jerzy Piaskowski
15
(0,53%)
-
4
Arkadiusz Grzegorz Paśnikowski
18
(0,64%)
-
2
Iwona Mariola Brodzik
17
(0,60%)
-
3
Marzena Jolanta Szmigiel
3
(0,11%)
-
5
Jerzy Wiesław Kulig
29
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Martyniuk
457
(16,19%)
-
2
Radosław Pieńkowski
338
(11,98%)
-
3
Bogdan Bzura
147
(5,21%)
-
4
Izabela Michalina Kozyra-Cybulska
16
(0,57%)
-
5
Aleksandra Elżbieta Żabińska
59
(2,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Daria Oliwia Brzostek-Orłowska
44
(1,56%)
-
2
Adam Garela
155
(5,49%)
-
3
Barbara Markowska
23
(0,82%)
-
4
Krzysztof Edmund Krupowicz
48
(1,70%)
-
1
Lucjan Kulik
185
(6,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Sztylc
55
(1,95%)
-
1
Andrzej Wacław Marzewski
302
(10,70%)
-
2
Zbigniew Sadownikow
120
(4,25%)
-
4
Elżbieta Kurowska
67
(2,37%)
-
5
Katarzyna Ciołek
131
(4,64%)
Okręg 4
Gminy: Mrągowo, Sorkwity
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNY KOMITET WYBORCZY
-
2
Witold Sańko
128
(2,57%)
-
6
Grzegorz Daniłowski
90
(1,81%)
-
4
Ewa Jadwiga Pawłowicz
80
(1,61%)
-
1
Bogdan Kossakowski
627
(12,59%)
-
5
Teresa Helena Jachimowicz
113
(2,27%)
-
3
Barbara Taradejna
98
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Katarzyna Pawluczuk
39
(0,78%)
-
5
Piotr Stanisław Wróblewski
107
(2,15%)
-
6
Paulina Wiktoria Galanek
30
(0,60%)
-
1
Krzysztof Brodzik
208
(4,18%)
-
3
Zuzanna Maria Zembik
32
(0,64%)
-
2
Piotr Tadeusz Cupiał
49
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Marek Gwara
274
(5,50%)
-
6
Magdalena Bassil
18
(0,36%)
-
1
Antoni Zygmunt Karaś
619
(12,43%)
-
3
Adriana Aleksandra Rokosz
121
(2,43%)
-
5
Anna Katarzyna Borawska
51
(1,02%)
-
2
Roman Rapkowski
313
(6,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Sabina Kulesza
67
(1,35%)
-
6
Piotr Waldemar Krasiński
67
(1,35%)
-
4
Dorota Fedor
97
(1,95%)
-
1
Emil Popowski
295
(5,92%)
-
2
Łukasz Piotr Jabłoński
121
(2,43%)
-
5
Alicja Kowalczyk
44
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Dzieża
256
(5,14%)
-
1
Mirosław Mikołajczyk
409
(8,21%)
-
4
Wiktor Szuleka
98
(1,97%)
-
3
Agnieszka Pohl-Antkiewicz
27
(0,54%)
-
6
Lucyna Maria Gosiewska
200
(4,02%)
-
5
Anna Warpechowska
73
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
-
1
Halina Nykiel
141
(2,83%)
-
2
Alicja Subczyńska
16
(0,32%)
-
4
Piotr Trędowski
7
(0,14%)
-
3
Marian Górski
24
(0,48%)
-
5
Barbara Piotrowska
19
(0,38%)
-
6
Adam Bolesław Tołkacz
23
(0,46%)