Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chmiel Pierwszy numery : 40 do końca, Chmiel-Kolonia
Pokaż więcej
Marianna Piotrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(46,84%)
Leszek Jerzy Stadnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
64
(33,68%)
Piotr Przemysław Piskorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(19,47%)
Okręg 2
Chmiel Drugi, Wolnica, Chmiel Pierwszy numery : 1 - 39
Pokaż więcej
Elżbieta Rorat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
19
(17,43%)
Henryk Waldemar Wilkołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
71
(65,14%)
Anna Janina Mączka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(17,43%)
Okręg 3
Czerniejów numery: 1 - 125
Pokaż więcej
Jarosław Andrzej Tatara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
64
(29,36%)
Witold Jerzy Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
66
(30,28%)
Mariusz Jan Mielnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(40,37%)
Okręg 4
Czerniejów numery: 126 - do końca, Czerniejów-Kolonia
Pokaż więcej
Maksym Andrzej Chrust
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
64
(22,61%)
Łukasz Sebastian Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
57
(20,14%)
Julian Piotr Iwanicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(57,24%)
Okręg 5
Jabłonna Pierwsza
Pokaż więcej
Tadeusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
60
(24,69%)
Elżbieta Marzena Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(34,16%)
Ewelina Katarzyna Galek-Kociuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(41,15%)
Okręg 6
Jabłonna-Majątek
Pokaż więcej
Zygmunt Dołębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
32
(10,88%)
Andrzej Flis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(17,35%)
Kamil Skałecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
108
(36,73%)
Witold Kowalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(35,03%)
Okręg 7
Jabłonna Druga numery: 1 - 44, 127 - 175Z
Pokaż więcej
Jerzy Kutrzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
73
(32,44%)
Katarzyna Danuta Turzyniecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(22,22%)
Małgorzata Beata Szestopałko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
33
(14,67%)
Wiesława Jadwiga Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(30,67%)
Okręg 8
Jabłonna Druga numery: 45 - 126, 176 - do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Roman Ziętek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
63
(25,20%)
Małgorzata Teresa Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(14,00%)
Aleksandra Anna Zonik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
48
(19,20%)
Wiesława Lucyna Bogusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(41,60%)
Okręg 9
Ryszard Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Piotrków-Kolonia, Piotrków Pierwszy numery: 1 - 7, 209 - 225
Pokaż więcej
Joanna Katarzyna Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
21
(24,71%)
Adam Jerzy Klimek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(58,82%)
Kazimierz Władysław Dyzma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(16,47%)
Okręg 11
Piotrków Pierwszy numery : 8 - 208, 226 - do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Robert Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
20
(7,04%)
Małgorzata Ziętek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(17,25%)
Monika Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
190
(66,90%)
Grzegorz Jan Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(8,80%)
Okręg 12
Piotrków Drugi
Pokaż więcej
Stefan Stanisław Cioczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
41
(14,70%)
Marek Szyszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(40,86%)
Marcin Piotr Pielecha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(44,44%)
Okręg 13
Skrzynice-Kolonia, Skrzynice Pierwsze numery : 1 - 56Z
Pokaż więcej
Małgorzata Danielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
40
(22,47%)
Kamil Bryda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(29,21%)
Lucyna Jolanta Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
31
(17,42%)
Agnieszka Malec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(30,90%)
Okręg 14
Skrzynice Drugie, Skrzynice Pierwsze numery : 57 - do końca
Pokaż więcej
Jerzy Tadeusz Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA JABŁONNA
107
(39,19%)
Andrzej Goral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
81
(29,67%)
Aleksander Ryszard Wróblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(31,14%)
Okręg 15
Bogdan Marian Wałachowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(33,49%)
Kazimierz Guziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA EDUKACJA ROZWÓJ
78
(36,28%)
Agnieszka Maj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(30,23%)