Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Łubianki-Podkupientyn, Podrogów, Wyrąb
Pokaż więcej
Dariusz Tomasz Olucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
96
(49,74%)
Grzegorz Mariusz Czub
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(38,34%)
Małgorzata Świnarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
23
(11,92%)
Okręg 2
Bachorza, Krasnodęby-Kasmy, Krasnodęby-Rafały, Krasnodęby-Sypytki
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
69
(47,26%)
Karol Michał Mularewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
15
(10,27%)
Renata Elżbieta Wysokińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(42,47%)
Okręg 3
Edward Borzym
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
50
(35,71%)
Rafał Podniesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PODNIESIŃSKIEGO
90
(64,29%)
Okręg 4
Bartosz, Dziegietnia, Żanecin
Pokaż więcej
Marek Krzysztof Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
41
(20,40%)
Monika Katarzyna Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
36
(17,91%)
Krzysztof Jerzy Kunowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(9,95%)
Grzegorz Niewiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
104
(51,74%)
Okręg 5
Ząbków, Ząbków-Kolonia, Przeździatka-Kolonia
Pokaż więcej
Krystyna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
129
(53,31%)
Małgorzata Krochmal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
28
(11,57%)
Bogusław Stanisław Wrotnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(32,23%)
Jolanta Ewa Skibniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
7
(2,89%)
Okręg 6
Budy Kupientyńskie, Emilianów, Wólka Miedzyńska
Pokaż więcej
Dariusz Wycech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
84
(42,64%)
Grzegorz Lesiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
10
(5,08%)
Daniel Gorczyca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(18,78%)
Maciej Antoni Sawicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SAWICZA
30
(15,23%)
Małgorzata Dorota Ząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
36
(18,27%)
Okręg 7
Maciej Komycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
141
(46,84%)
Krzysztof Hardej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(32,89%)
Elżbieta Gontarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
61
(20,27%)
Okręg 8
Hanna Wołynek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
104
(44,26%)
Piotr Filipek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(54,04%)
Kamil Rozbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
4
(1,70%)
Okręg 9
Pogorzel, Skibniew-Kurcze, Skibniew-Podawce
Pokaż więcej
Łukasz Żochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
131
(51,57%)
Anna Grażyna Prokopczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
5
(1,97%)
Józef Skwierczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(46,46%)
Okręg 10
Brzozów, Brzozów-Kolonia, Chmielew
Pokaż więcej
Anna Aldona Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
88
(27,76%)
Jan Julian Piesio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(15,46%)
Krystyna Teresa Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
39
(12,30%)
Krystyna Anna Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY GREGORCZYK
141
(44,48%)
Okręg 11
Wiesław Żelazowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
110
(53,40%)
Andrzej Gago
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(39,32%)
Wojciech Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
15
(7,28%)
Okręg 12
Jan Pietranik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
91
(35,83%)
Kacper Zbigniew Nasiłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
77
(30,31%)
Kazimierz Zenon Przywózki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(33,86%)
Okręg 13
Czerwonka, Dolne Pole, Kosierady Wielkie, Krasów, Walerów
Pokaż więcej
Krystyna Józefa Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
106
(37,06%)
Janina Skup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
36
(12,59%)
Rafał Franciszek Sowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(20,63%)
Grażyna Zaliwska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
85
(29,72%)
Okręg 14
Dąbrowa, Justynów, Karolew
Pokaż więcej
Paweł Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
102
(51,52%)
Andrzej Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
39
(19,70%)
Beata Perkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(19,19%)
Arkadiusz Wojciech Ksionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
19
(9,60%)
Okręg 15
Norbert Jerzy Mazurczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR
39
(33,62%)
Wojciech Replin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO
32
(27,59%)
Marek Adam Pskiet
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(38,79%)