Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowy Dwór ulice : Bobrzańska, Dąbrowska, Nowa
Pokaż więcej
Paweł Drożdżejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
80
(64,52%)
Stanisława Kuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
44
(35,48%)
Okręg 2
Nowy Dwór ulice: Grodzieńska, Kuźnicka, Listopadowa, Ogrodowa, Wesoła
Pokaż więcej
Elżbieta Stasiulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
63
(52,94%)
Janina Humienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
56
(47,06%)
Okręg 3
Nowy Dwór ulice: Kolejowa, Kopernika, Kościelna, Łazienkowska, Łąkowa, Piękna, Plac Rynkowy, Południowa, Sidrzańska, Szkolna
Pokaż więcej
Krystyna Kulmaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
65
(52,42%)
Piotr Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
59
(47,58%)
Okręg 4
Chworościany
Pokaż więcej
Roman Bubienko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
40
(60,61%)
Tomasz Humienny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
26
(39,39%)
Okręg 5
Kudrawka, Synkowce
Pokaż więcej
Marcin Możejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
83
(79,05%)
Anna Giczan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
22
(20,95%)
Okręg 6
Butrymowce, Plebanowce
Pokaż więcej
Barbara Bogumiła Gładczuk-Radziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
34
(43,59%)
Mirosław Ryszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
44
(56,41%)
Okręg 7
Bieniowce, Bieniowce-Kolonia, Grzebienie-Kolonia.
Pokaż więcej
Piotr Adam Andrukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
57
(51,35%)
Anna Hrynkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
54
(48,65%)
Okręg 8
Jaginty, Rogacze
Pokaż więcej
Grażyna Danuta Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
89
(69,53%)
Radosław Bołkun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
39
(30,47%)
Okręg 9
Daniel Szczurko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
76
(56,72%)
Wiesław Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
58
(43,28%)
Okręg 10
Chilmony-Kolonia
Pokaż więcej
Jerzy Sulima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
40
(48,19%)
Katarzyna Kalenik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
43
(51,81%)
Okręg 11
Jacek Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
45
(39,13%)
Przemysław Gawrylik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
70
(60,87%)
Okręg 12
Maria Bobryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
51
(55,43%)
Marek Bagieński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
41
(44,57%)
Okręg 13
Bobra Wielka
Pokaż więcej
Mirosław Raducha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
0
(0,00%)
Okręg 14
Stanisław Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
0
(0,00%)
Okręg 15
Chilmony, Ponarlica
Pokaż więcej
Kazimierz Rusiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO
94
(72,31%)
Jan Janucik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU
36
(27,69%)