Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Boczna, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Jana Brzechwy, Chabrowa, Chmielna, Chopina, Marii Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Dożynkowa, Konstantego I. Gałczyńskiego, Graniczna, Grunwaldzka, Gryczana, Jęczemienna, Kajki, Kąkolowa, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Konwaliowa, Ignacego Krasickiego, Księżodworska, Legionów Polskich, Letnia, Lidzbarska, Lipowa, 11 Listopada, Lniana. Lotników, Łubinowa, Makowa, Karola Małłka, Miodowa, Mrongowiusza, Osiedleńcza, Owsiana, Ignacego Paderewskiego, Witolda Pileckiego, Polna, Południowa, Powstańców Wielkopolskich, Prosta, Bolesława Prusa, Pszeniczna, Wł. Raginisa, Mikołaja Reja, Reymonta, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Henryka Sienkiewicza, Wł. Sikorskiego, Spokojna, Traugutta, Tulipanowa, Juliana Tuwima, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zbożowa, Zielona, Stefana Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO
-
3
Izabela Pszenna
56
(2,36%)
-
7
Bogdan Kaszubski
174
(7,35%)
-
2
Patryk Piekarski
260
(10,98%)
-
1
Romuald Remiszewski
345
(14,57%)
-
6
Barbara Kamińska
77
(3,25%)
-
5
Mirosława Graszk-Grabowska
235
(9,92%)
-
4
Jerzy Mieczysław Cybulski
240
(10,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jan Stanisław Bedra
143
(6,04%)
-
3
Marcin Ogrodowczyk
200
(8,45%)
-
6
Włodzimierz Przybyłka
37
(1,56%)
-
4
Donata Ławicka
81
(3,42%)
-
2
Irena Menderska
77
(3,25%)
-
5
Krzysztof Zbigniew Masłowski
16
(0,68%)
-
7
Paulina Szostek
55
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Czesław Kazimierz Miara
12
(0,51%)
-
2
Waldemar Krzysztof Jurkowski
117
(4,94%)
-
1
Teresa Żuchowska
143
(6,04%)
-
5
Ewa Maria Młodzianowska
54
(2,28%)
-
3
Paweł Płocharski
46
(1,94%)
Okręg 2
Asnyka, Bielnikowa, Cicha, Górna, Gen. Józefa Hallera, Władysława Jagiełły, Katarzyny, Leona Komorowskiego, Marii Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Łąkowa, Mazurska, Męczenników, Mławska, Młyńska, Ogrodowa, Okrężna, Eliży Orzeszkowej, Parkowa, Piwna, pl. Biedrawy, pl. 1 Maja, pl. Mickiewicza, Pocztowa, Poprzeczna, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Słowackiego, Strumykowa, 17 Stycznia, Średnia, Tylna, Waryńskiego, Wąska, Alfreda Wellengera, Wolności, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Zacisze, Zamkowa, Boya-Żeleńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO
-
6
Anna Maria Brzezińska
18
(0,94%)
-
7
Adam Szczypiński
123
(6,45%)
-
2
Andrzej Przybyszewski
159
(8,33%)
-
4
Grzegorz Karol Śliwka
44
(2,31%)
-
1
Sławomir Pszenny
413
(21,65%)
-
3
Teresa Stanisława Olszewska
74
(3,88%)
-
5
Krystyna Teresa Olko
60
(3,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Anna Alicja Sarbiewska
56
(2,94%)
-
6
Bartosz Szwecki
78
(4,09%)
-
1
Dariusz Henryk Maćkowiak
136
(7,13%)
-
4
Marian Andrzej Odachowski
106
(5,56%)
-
3
Sylwia Dwórznik
113
(5,92%)
-
7
Izabela Maria Jóźwiak
34
(1,78%)
-
2
Andrzej Wojciech Tessar
135
(7,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Rutecki
81
(4,25%)
-
1
Wanda Milewska
146
(7,65%)
-
4
Anna Barbara Czuraj-Struzik
86
(4,51%)
-
5
Mariusz Kownacki
25
(1,31%)
-
3
Przemysław Figurski
21
(1,10%)
Okręg 3
Gminna, Karłowicza, Lenartowicza, Nidzicka, Norwida, Olsztyńska, Północna, Przemysłowa, Emilii Sukertowej-Biedrawiny, Wiejska, Marii Zientary-Malewskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO
-
6
Justyna Maria Jurkowska
52
(2,81%)
-
7
Michał Julian Marona
40
(2,16%)
-
5
Dominika Zarębska
80
(4,32%)
-
1
Grzegorz Mrowiński
346
(18,70%)
-
2
Elżbieta Konarzewska
77
(4,16%)
-
4
Stanisław Edward Czeczot
86
(4,65%)
-
3
Piotr Andrzej Demski
137
(7,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Leszek Zenon Gołębiewski
151
(8,16%)
-
5
Dorota Walczyk
32
(1,73%)
-
2
Roman Władysław Łukaszewski
83
(4,49%)
-
1
Zbigniew Kociela
206
(11,14%)
-
4
Aleksandra Barbara Orzechowska
75
(4,05%)
-
7
Małgorzata Skuza
25
(1,35%)
-
6
Tomasz Pydyn
11
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Madej
86
(4,65%)
-
6
Bogumiła Reda
157
(8,49%)
-
7
Piotr Tomasz Klimaszewski
21
(1,14%)
-
3
Henryk Józef Jabłoński
100
(5,41%)
-
4
Elżbieta Siwkowska
42
(2,27%)
-
2
Joanna Soboczyńska
36
(1,95%)
-
5
Henryk Karol Pilch
7
(0,38%)
Okręg 4
Agatowa, al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Olgi Boznańskiej, Budowlana, Bursztynowa, Stanisława Chlebowskiego, Jana Cybisa, Tytusa Czyżewskiego, Dębowa, Diamentowa, Dolna, Drzymały, Juliana Fałata, Maksymiliana Gierymskiego, Artura Grottgera, Koralowa, Janusza Korczaka, Wojciecha Kossaka, Kwiatowa, Stanisława Lentza, Leśna, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Piotra Michałowskiego, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Okólna, Aleksandra Orłowskiego, Perłowa, Piaskowa, Władysława Podkowińskiego, Zbigniewa Pronaszko, Robotnicza, Rubinowa, Ludwika Rydygiera, Słowikowa, Sosnowa, Sportowa, Wita Stwosza, Jana Styki, Szafirowa, Szmaragdowa, Świerkowa, Turkusowa, Warmińska, Stanisława I. Witkiewicza, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Młodz. Wiejs. Wici, Zuchowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO
-
3
Ewa Teresa Klimaszewska
41
(1,73%)
-
1
Paweł Świątek
194
(8,21%)
-
6
Wioletta Elżbieta Piotrowska
68
(2,88%)
-
7
Tomasz Henryk Nąć
100
(4,23%)
-
2
Czesław Wacław Sękowski
117
(4,95%)
-
8
Leszek Sosnówka
197
(8,33%)
-
4
Wojciech Jerzy Śliwa
206
(8,71%)
-
5
Emilia Anna Jakubowska
62
(2,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Maria Karwacka-Babiarz
101
(4,27%)
-
3
Andrzej Jan Menderski
113
(4,78%)
-
1
Marek Dwórznik
278
(11,76%)
-
6
Paweł Bednarski
38
(1,61%)
-
5
Sławomir Józef Fialski
69
(2,92%)
-
7
Ewa Ehlert
81
(3,43%)
-
2
Aleksandra Henryka Korzeniewska
173
(7,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zenon Marian Gajewski
280
(11,84%)
-
2
Mariusz Janusz Jadanowski
43
(1,82%)
-
5
Joanna Orłowska
67
(2,83%)
-
3
Zenon Jan Wiśniewski
43
(1,82%)
-
4
Anna Maria Markiewicz
32
(1,35%)
-
6
Anna Dorota Jurkowska
21
(0,89%)
-
7
Andrzej Domiński
40
(1,69%)