Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ul. Duchowizna, ul. Płońska, ul. Uroczysko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Jadwiga Bodzak
62
(28,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Karol Figura
156
(71,56%)
Okręg 2
ul. Al. Spółdzielni, ul. Tylna ul. Wyszogrodzka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Agnieszka Ewa Szostak
55
(27,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Robert Zych
16
(7,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Dariusz Lenc
131
(64,85%)
Okręg 3
ul. Byłych Więźniów Twierdzy Zakroczymskiej, ul. Klasztorna, ul. Ojca Honorata Koźmińskiego 31 - 61A, ul. Parowa Klasztorna, ul. Parowa Okólna, ul. Spacerowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Krzysztof Kowalczyk
59
(20,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Jolanta Elżbieta Sadowska
119
(41,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ I PRAWORZĄDNOŚĆ
-
21
Bożena Wanda Paradzińska
29
(10,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RYTLA
-
19
Wojciech Rytel
81
(28,13%)
Okręg 4
ul. Kapitana Tadeusza Doranta, ul. Mokradle, ul. Odpadki, ul. Ostrzykowizna, ul. Pieczoługi, ul. Wójtostwo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Beata Maria Olszewska
124
(61,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Stanisław Gogacz
79
(38,92%)
Okręg 5
ul. Ojca Honorata Koźmińskiego 1 - 30A, ul. Parowa Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Cezary Męziński
119
(77,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RYTLA
-
19
Janusz Witczak
34
(22,22%)
Okręg 6
ul. Gdańska, ul. Kościelna, ul. Parowa Płocka, ul. Przechodnia, ul. Rybacka, ul. Rynek, ul. Starostwo, ul. Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Mirosława Bartosińska
44
(24,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Aleksandra Patrycja Szczurowska
133
(75,14%)
Okręg 7
ul. Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Ewa Folman
54
(20,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Kamil Jacek Janczarek
140
(52,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WARSZAWSKA W ZAKROCZYMIU
-
22
Stanisław Latała
36
(13,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ I PRAWORZĄDNOŚĆ
-
21
Irena Stanisława Rosocha
35
(13,21%)
Okręg 8
ul. Forteczna, ul. Gałachy, ul. Gałachy Prochownia, ul. Generała Ludwika Czyżewskiego, ul. Platanowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Utrata
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Iwona Tomaszewska
78
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Maciej Jan Kostrzewski
195
(71,43%)
Okręg 9
Sołectwa: Czarna, Smoły, Wojszczyce, Zaręby, Strubiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Stanisław Andrzej Nowakowski
59
(20,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Monika Śmieszny
122
(43,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Krzysztof Gogacz
48
(16,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ I PRAWORZĄDNOŚĆ
-
21
Sławomir Ibek
54
(19,08%)
Okręg 10
Sołectwa: Błogosławie, Janowo, Swobodnia, Śniadowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Agnieszka Jolanta Gościcka
78
(29,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Piotr Mianowski
183
(70,11%)
Okręg 11
Sołectwa: Henrysin, Trębki Stare, Jaworowo-Trębki Stare
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Adam Czesław Siedlecki
39
(15,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Patryk Brzeski
175
(70,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RYTLA
-
19
Wiesław Tadeusz Pierścieniak
34
(13,71%)
Okręg 12
Sołectwo Trębki Nowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Mirosław Piotr Szeląg
62
(20,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Piotr Serwatka
241
(79,54%)
Okręg 13
Sołectwa: Emolinek, Wygoda Smoszewska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Remigiusz Antoni Klusiewicz
47
(27,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Bartosz Grzybowski
121
(72,02%)
Okręg 14
Sołectwo Smoszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEATA PAKULSKA - ŁĄCZMY SIŁY
-
20
Piotr Grzegorz Perzanowski
30
(27,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Grzegorz Tomczyk
79
(72,48%)
Okręg 15
Sołectwo Wólka Smoszewska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIECIERSKIEGO ODWAGA I WIARYGODNOŚĆ
-
18
Grzegorz Wszelaki
0
(0,00%)