Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Maciejewski
90
(57,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Krzysztof Cielica
34
(21,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystyna Żołdak
33
(21,02%)
Okręg 2
Zwierzyniec ulice: Browarna, Dubickiego, Gramowskiego, Jasna, Ordynacji Zamojskiej, Parkowa, Plażowa, Podpułkownika Prusa, Szczepankiewicza, Szkolna, Wachniewskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Piotr Mogielnicki
119
(46,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Jan Bartnik
136
(53,33%)
Okręg 3
Zwierzyniec ulice: Batalionów Chłopskich, Biały Słup, Chodorowskiego, Kolejowa, mjr T. Kuncewicza, Rudka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ilona Rugała
43
(15,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Marek Tomasz Padyasek
93
(33,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ - TO MY"
-
26
Anna Ewa Gradzik
138
(50,36%)
Okręg 4
Zwierzyniec ulice: Biłgorajska, Brzozowa, Bukowa, Folwarczna, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Rózin, Sosnowa, Świerkowa, Zdrowotna, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Andrzej Osmulski
27
(14,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Andrzej Rataj
49
(25,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Sirko
39
(20,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA DROŹDZIELA
-
22
Wiesław Droździel
75
(39,47%)
Okręg 5
Zwierzyniec ulice: 2 Lutego, Armii Krajowej, Leśna, Monopolowa, Odrodzenia, Torowa, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Kołtun
60
(32,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Piotr Klik
122
(67,03%)
Okręg 6
Zwierzyniec ulice: 1 Maja, Badowskiego, Derlatki, Jóźwiakowskiego, Nadrzeczna, Partyzantów, Skwerkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Wojciech Bartnik
78
(39,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Małgorzata Maria Okoniewska-Krzyszczak
57
(28,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Józef Gardiasz
35
(17,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW WELSYNG
-
24
Mirosław Zdzisław Welsyng
28
(14,14%)
Okręg 7
Bagno (przy szosie) od numeru 69 do końca, Zwierzyniec ulica Zamojska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Maciej Oberda
56
(34,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Michał Bronisław Zielonka
105
(65,22%)
Okręg 8
Zwierzyniec ulice: Dębowa, Dolna, Hłaski, Kochanowskiego, Lipowa, Miodowa, Polna, Słowackiego, Staszica, Zaułek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Elżbieta Ewa Gątnicka
58
(37,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maciej Piotr Gołębiowski
26
(16,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY ZWIERZYNIEC
-
18
Bożena Urszula Browarnik
71
(45,81%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesława Bezrąk
21
(12,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Joanna Elżbieta Borowiec-Szklarz
45
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
-
23
Edward Kurzawski
105
(61,40%)
Okręg 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wanda Bielec
16
(11,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Ireneusz Sławomir Budzyński
48
(33,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Ignacy Budzyński
62
(42,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TURZYNIEC
-
20
Grzegorz Anczykowski
19
(13,10%)
Okręg 11
Bagno od numeru 1 do 68, Topólcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesława Stefania Ruszczycka
103
(42,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Marian Panas
63
(26,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BAGNA
-
19
Marek Stanisław Kapuściński
76
(31,40%)
Okręg 12
Obrocz, Guciów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Guz
123
(47,67%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Anna Marta Dziadosz
22
(8,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Paweł Gmyz
113
(43,80%)
Okręg 13
Kosobudy, Kosobudy Bór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Dębicki
88
(64,23%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Maria Stanisława Dziewa
41
(29,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN
-
16
Aneta Dybowska
8
(5,84%)
Okręg 14
Żurawnica od numeru 1 do 132A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Bożena Danilewicz
38
(28,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻURAWNICA WÓLKA
-
25
Piotr Józef Sierkowski
48
(35,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ ŻURAWNICA
-
21
Krzysztof Kurzawski
49
(36,30%)
Okręg 15
Żurawnica od numeru 133 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Fajfer
68
(55,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Lucyna Stanisława Krupa
54
(44,26%)