Jeleśnia: Otwarty turniej tenisa stołowego rozegrano w Jeleśni. Zbierano pieniądze na WOŚP.

ŁUG
Otwarte zmagania w ping-ponga przeprowadzono w niedzielę w Jeleśni, w ramach akcji "100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jerzego", będącej częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wystartowało 63 zawodników. W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych wygrała Małgorzata Lach. Drugi miejsce zajęła Katarzyna Piecha, a trzecie Weronika Mikłusiak. Wśród gimnazjalistek niepokonana była Kinga Juraszek, a na dwóch kolejnych miejscach podium stanęły Patrycja Stańco i Kinga Janik.
W grupie chłopców z podstawówek najlepszy okazał się Dawid Burger, Michał Szumlas był drugi, a trzeci Krystian Barcik. Wśród gimnazjalistów pierwsze trzy miejsca zdobyli Bartłomiej Adamek, Szczepan Mędrala oraz Kamil Majdak. W kategorii kobiety open (powyżej 16 lat) wygrała Krystyna Wróbel, a dwa kolejne miejsca zajęły Agata Ponikwia i Gabriela Gołek.
W kategorii seniorzy-amatorzy (16-45 lat) zwyciężył Paweł Kotlarski. Na dwóch kolejnych miejscach podium ustawili się Michał Klimczak oraz Dawid Majdak. W kategorii weterani (powyżej 45 lat) wygrał Krzysztof Bielewicz, drugi był Zenon Pastor, a trzeci Ryszard Urbaszewski. W grupie open pierwsze miejsce zajął Bogusław Flis, a dwa kolejne Krzysztof Bielewicz i Damian Wójcik.