Wybierz region

Wybierz miasto

  SuperTyta 2014

  Co jest najważniejsze pierwszego dnia szkoły? Nowi koledzy, nowa szkoła, nowa pani... Oczywiście! Ale czym ten dzień różniłby się od innych pierwszych dni, gdyby nie tyta? Pełna łakoci, żeby odwrócić uwagę od stresu i by podkreślić, że to jeden z najważniejszych dni w życiu - oto młody człowiek wchodzi w świat dorosłych.

  1 września każdy dzieciak dumnie pozuje z tytą na tle szkoły. Choć trochę ciężka, niewygodnie się ją trzyma, nie sposób bawić się z nowymi kolegami. Większość z nas oddawała po chwili tytę pełną łakoci w ręce rodziców. Ale na czas zdjęcia dumnie dzierżyliśmy w dłoni trofeum :)

  Proponujemy Wam zabawę - wybierzmy najfajniejsze zdjęcie pierwszoklasisty z tytą. Przysyłajcie zdjęcia swoich dzieciaków z tego roku, z poprzednich lat. Możecie poszukać w archiwach nawet swoich zdjęć z pierwszj klasy. Byle z tytą. Do tego możecie dodać opis - wspomnienie pierwszego dnia albo historię związana z tytą - co tylko pamięć Wam podpowiada.

  Na zgłoszenia czekamy do 10 września. Głosować będziecie mogli od 1 do 21 września.

  Mamy również nagrody :)
  I miejsce – rower BMX outdoor oraz pamiątkowy dyplom
  II miejsce – zestaw gadżetów wraz z pamiątkowym dyplomem
  III miejsce – zestaw gadżetów wraz z pamiątkowym dyplomem
  Do dzieła! Pokażcie nam swoje SuperTyty!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  KOS-HARAT kontra SZLAGOR – na kogo oddasz głos w II turze wyborów, w Czernichowie? [GŁOSOWANIE]

  KOS-HARAT kontra SZLAGOR – na kogo oddasz głos w II turze wyborów, w Czernichowie? [GŁOSOWANIE]

  Czernichów. Już 4 listopada pójdziemy ponownie do urn. Na kogo zamierzać oddać swój głos w II turze wyborów - Barbarę Kos-Harat [która otrzymała w I turze...

  Inne plebiscyty