Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Piast Gliwice vs Podbeskidzie Bielsko-Biała

  Już w najbliższą sobotę 31 maja na stadionie w Gliwicach odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Piast Gliwice vs Podbeskidzie Bielsko-Biała Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Piast Gliwice vs Podbeskidzie Bielsko-Biała? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Piast Gliwice vs Podbeskidzie Bielsko-Biała, który odbędzie się już 31 maja na stadionie w Gliwicach oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 30 maja do godz 10.00. Głosowanie potrwa od 28 do 30 maja do godz 12.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu


  • Zobacz więcej

   POKOLENIE PIASTA

   1 miejsce

   Głosów: 14

  Ostatnie plebiscyty

  Jak nazywają się te postacie z seriali Netflixa? Rozpoznaj na zdjęciu! QUIZ

  Inne plebiscyty