MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 14.04.2024 w Żywcu. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Żywca, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu żywieckiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?”?

Przegląd tygodnia: Żywiec, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu żywieckiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak rozłożyły się głosy mieszkańców powiatu żywieckiego? Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci? Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5, 6.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Świnna w wyborach 2024

Kto objął fotel wójta gm. Świnna, a kto zdobył mandat radnego gminy w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Rajcza

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na wójta gm. Rajcza oraz do rady gminy, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Żywiec: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Żywcu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Milówka w wyborach samorządowych 2024

Kto objął fotel wójta gm. Milówka, a kto zdobył mandat radnego gminy w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Łodygowice

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na wójta gm. Łodygowice oraz do rady gminy, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Jeleśnia

Kto objął fotel wójta gm. Jeleśnia, a kto zdobył mandat radnego gminy w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w Żywcu

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na burmistrza Żywca oraz do rady miasta, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Za nami półfinał Miss Polonia 2024. Był pokaz w bikini, rozmowa z jury... Zobacz ZDJĘCIA. Było ponad 100 dziewczyn

Za nami Półfinał Miss Polonia 2024 - wyłoniono już listę finalistek! 3 kwietnia 2024 roku to data, która na długo zapadnie w pamięci ponad setce dziewczyn. W tym dniu w Warszawie odbył się Półfinał konkursu Miss Polonia 2024, który świętuje swoje 95-lecie. Ponad 100 kandydatek z całego kraju stawiło czoła rywalizacji o tytuł finalistki. Zobacz zdjęcia...

📢 Bielska Lewica wróciła do samorządu. Komu w drugiej turze wyborów kibicuje wiceminister Koperski?

Bielska Lewica wróciła do samorządu. Nasz plan udało się zrealizować, choć nie w 100 procentach – powiedział na piątkowej konferencji wiceminister infrastruktury Przemysław Koperski. Jak zaznaczył, dopełnieniem całości byłby wybór radnego z okręgu nr 1 do Sejmiku Województwa Śląskiego. Zapytany przez DZ o dogrywki w wyborach samorządowych w beskidzkich miejscowościach powiedział, komu kibicuje w Bielsku-Białej i Żywcu.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Węgierska Górka w wyborach samorządowych 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Węgierska Górka, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Ślemień w wyborach samorządowych 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Ślemień, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Radziechowy

Za nami wybory samorządowe 2024. Mieszkańcy gm. Radziechowy oddali swoje głosy. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki, a więc wiemy, kto zdobył mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Zobacz, ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Lipowa

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Lipowa oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Koszarawa

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Koszarawa i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Gilowice w wyborach 2024

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Gilowice i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Czernichów w wyborach 2024

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na wójta gm. Czernichów oraz kto zasiądzie w radzie gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Nowi radni w ŻYWCU! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Rady Miejskiej w Żywcu!

ŻYWIEC. Oto nowi radni - wybory 2024. W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Rady Miejskiej Żywca! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych oraz ich sylwetkę. Oto oni...

📢 Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Sejmiku w woj. śląskim!

Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI. Oto nowi radni - ZDJĘCIA! W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Sejmiku! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych. Oto oni...

📢 Mężczyzna z Żywiecczyzny posiadał nielegalną bron. 39-latek został zatrzymany

Mężczyzna z Żywiecczyzny, który miał w domu nielegalną broń, tak zwaną samoróbkę, oraz amunicję, zatrzymali policjanci z Rajczy. Rzecznik komendy w Żywcu asp. szt. Mirosława Piątek poinformowała w środę, że został on objęty dozorem. Grozi mu osiem lat więzienia.

📢 Groźny incydent pod górą Żar. Paralotniarka utknęła... 25 metrów nad ziemią

BESKIDY. Podwinięcie skrzydła paralotni spowodowało groźny wypadek, który miał miejsce. 30-letnia paralotniarka utknęła 25 metrów nad ziemią. Służby ratunkowe zareagowały błyskawicznie

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na zywiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto