MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. pixabay

Szpital w Żywcu szuka chętnych do pracy. Kilkadziesiąt wakatów czeka na nowych pracowników

Pielęgniarka koordynująca/oddziałowa Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Zakres obowiązków:
Organizacja, kierowanie i kontrola podległego personelu pielęgniarskiego;
Postępowanie zgodnie z procedurami wewnątrzszpitalnymi w zakresie opieki nad pacjentami;
Praca w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym;
Systematyczne prowadzenie dokumentacji.
Wymagania:
Zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz. 896).
Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
Umiejętność nadzorowania pracy zespołu;
Zdolności komunikacyjne;
Bardzo dobra organizacja pracy;
Znajomość obsługi komputera;
Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w podmiotach leczniczych.
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pracę w Szpitalu z nowoczesną infrastrukturą;
Stabilne zatrudnienie.