Żywiec: Łucznicy Łucznika Żywiec z sukcesami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów.

ŁUG
Udane Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych (16-17 lat) w łucznictwie dla żywieckich zawodników.

Zmagania przeprowadzono w Tyczynie pod Rzeszowem z udziałem 200 zawodników z 31 klubów łuczniczych w Polsce.
Mistrzynią Polski została Marlena Wejnerowska z Łucznika Żywiec, która w finale pokonała zawodniczkę Adriannę Trzebińską z Talentu Wrocław.
Marlena to złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - "Mazowsze 2011" i Mistrzyni Polski Juniorów młodszych z 2011 roku na torach otwartych, kadrowiczka, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata J. mł. w 2011 roku. Do swojej kolekcji dorzuciła jeszcze 2 brązowe medale. Jeden w konkurencji mikstów, w której zdobyła brąz wraz z kolegą klubowym Kamilem Adamkiem, a drugi w konkurencji drużynowej po zwycięstwie nad KSŁ "Mewa" Kołobrzeg.
W Tyczynie brąz zdobyła drużyna Łucznika w składzie: Marlena Wejnerowska, Aleksandra Dziergas, Sylwia Zyzańska oraz Żaneta Żurek (na co dzień uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Żywieckich Habsburgów w Żywcu). Pierwsze miejsce zdobyły zawodniczki KS Chrobry Głuchołazy, a drugie Stelli Kielce. Brązowy medal zdobyła też drużyna chłopców z "Łucznika" w składzie: Kamil Adamek, Bartłomiej Greń, Kacper Bizoń i Dymitr Wyczechowski. Zespół pokonał Talent Wrocław.