Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Żywiec praca: Oferty PUP, opinie, praca dodatkowa

JM
Praca Żywiec. Poszukiwanie pracy wymaga wiele cierpliwości.
Praca Żywiec. Poszukiwanie pracy wymaga wiele cierpliwości. ARC
Żywiec praca. Oferty PUP, opinie, praca dodatkowa. Sprawdziliśmy dla Was, kogo szukają pracodawcy z terenu powiatu żywieckiego, a także gdzie można podnieść swoje umiejętności. Poszukiwanie pracy w naszym powiecie nie jest łatwe, bo bezrobocie jest u nas wyższe niż w skali kraju i województwa.

Żywiec praca. Oferty pracy

Z bieżącymi oferty pracy na Żywiecczyźnie można zapoznać się na stronie Powiatowego Urzędu Pracy. Wśród obecnie poszukiwanych pracowników znaleźli się m.in.: malarz-spachlarz, barman, robotnik drogowy, pracownik gastronomi, kierowca kat. e+c, czy sprzedawca. Oferty są aktualizowane, dlatego szukający pracy powinni regularnie śledzić stronę internetową żywieckiego pośredniak. Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu, który znajduje się w budynku przy ul. Łącznej 28, przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku od 7.30 do 13.30. Szczegółowe informacje dotyczące pracy na Żywiecczyźnie można uzyskać pod nr tel. tel./fax: (033) 475-75-00/(33) 475-75-51 lub e-mail: [email protected]. W celu zwiększenia szans na rynku pracy cały czas warto podnosić swoje umiejętności. Okazją do tego są kursy i szkolenia. Wśród tematów proponowanych przez specjalistów znalazły się takie jak dotyczące autoprezentacji, rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, czy efektywnego poszukiwania pracy.

Żywiec praca. Praca dodatkowa

24 kwietnia w godzinach 10.00-14.00 w Centrum Kometa w Żywcu przy ul. Fabrycznej 1 odbędą się II Przygraniczne Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji. Targi adresowane są do pracodawców, osób bezrobotnych i poszukujących pracy, agencji zatrudnienia, akademickich biur karier, instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość z Polski, Czech i Słowacji. Celem wydarzenia jest promocja sieci EURES i mobilności transgranicznej, a przede wszystkim ułatwienie nawiązywania kontaktu osób bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami z terenu przygranicznego. Będzie to szansa, dla tych którzy nie znaleźli pracy na naszym terenie i są gotowi szukać jej poza granicami.

Żywiec praca. Bezrobocie w naszym powiecie na tle województwa i kraju

Na koniec 2013 roku stopa bezrobocia w powiecie żywieckim wyniosła 15,8 proc. Niestety bez pracy na Żywiecczyźnie jest więcej osób niż w skali całego kraju, gdzie bez pracy jest 13,4 proc. osób, a także województwa śląskiego, gdzie bezrobocie wyniosło 11,2 proc.

Żywiec praca. Opinie

Co myślicie o rynku pracy na Żywiecczyźnie. Jakich ofert pracy jest za mało, których za dużo, co musi się stać, aby w naszym rejonie było więcej ofert pracy? Podzielcie się swoją opinią.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Kiedy w Polsce czterodniowy tydzień pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zywiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto