Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Braniewo, Gmina Braniewo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Krzysztof Franciszek Przyborowski
157
(1,58%)
-
3
Jerzy Adam Cwil
54
(0,54%)
-
4
Alicja Elżbieta Czerniewicz
13
(0,13%)
-
2
Sabina Michałowska
53
(0,53%)
-
5
Aleksander Ziłotin
16
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI PATRIOCI
-
6
Danuta Teresa Sarnik
42
(0,42%)
-
11
Adrian Krzysztof Tymecki
171
(1,72%)
-
2
Andrzej Woscholski
46
(0,46%)
-
5
Grażyna Halina Święcka
73
(0,73%)
-
10
Marek Maludziński
106
(1,07%)
-
7
Jolanta Kusińska
84
(0,84%)
-
8
Dariusz Lis
105
(1,06%)
-
3
Andrzej Karpiński
243
(2,44%)
-
4
Anna Buchwak
46
(0,46%)
-
9
Halina Demkowicz
43
(0,43%)
-
1
Artur Mieczaniec
355
(3,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PENKALSKIEGO
-
6
Marzena Balińska-Smal
31
(0,31%)
-
10
Elżbieta Smolińska
39
(0,39%)
-
1
Michał Machała
189
(1,90%)
-
2
Anna Smolińska-Szpigiel
87
(0,87%)
-
3
Jacek Benedykt Garbowski
106
(1,07%)
-
4
Dorota Anetta Kopczyńska
88
(0,88%)
-
7
Zbigniew Henryk Krzemiński
31
(0,31%)
-
8
Agnieszka Delas
24
(0,24%)
-
9
Czesława Mołodziej
125
(1,26%)
-
11
Leszek Krzysztof Chomko
108
(1,09%)
-
5
Łukasz Michał Adamczyk
63
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Tomasz Robert Wyszomirski
106
(1,07%)
-
3
Michał Sydor
336
(3,38%)
-
1
Karol Motyka
413
(4,15%)
-
4
Grażyna Doda
239
(2,40%)
-
7
Janusz Sokołowski
99
(1,00%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Maciejewska
683
(6,87%)
-
10
Halina Łubnicka
13
(0,13%)
-
5
Leszek Artur Sadowski
270
(2,71%)
-
11
Marek Dominik Sokół
194
(1,95%)
-
8
Artur Konrad Synowiec
56
(0,56%)
-
9
Barbara Andrzejewska
17
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
8
Irena Agnieszka Nowak
19
(0,19%)
-
11
Eugenia Irena Ochrin-Iwanowska
80
(0,80%)
-
10
Cezary Grzegorz Nowak
14
(0,14%)
-
4
Anna Jastrzębska
44
(0,44%)
-
5
Andrzej Henryk Plażuk
193
(1,94%)
-
2
Małgorzata Wojtas
408
(4,10%)
-
3
Bogusław Maciej Waszczeniuk
155
(1,56%)
-
1
Krzysztof Kowalski
565
(5,68%)
-
7
Andrzej Drozdowski
238
(2,39%)
-
9
Robert Arkadiusz Mirkowski
173
(1,74%)
-
6
Joanna Langowska
21
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA -POWIAT BRANIEWSKI
-
3
Krzysztof Janusz Łacman
173
(1,74%)
-
6
Krzysztof Zdzisław Nowak
86
(0,86%)
-
7
Małgorzata Urszula Roguszewska
57
(0,57%)
-
4
Mirosława Nogal
162
(1,63%)
-
10
Bożena Ewa Turczyn
331
(3,33%)
-
9
Karolina Uhryn
153
(1,54%)
-
1
Leszek Jan Dziąg
880
(8,85%)
-
8
Bożena Maria Madziewicz
122
(1,23%)
-
2
Jerzy Mirosław Charzyński
246
(2,47%)
-
5
Wawrzyniec Kazimierz Paszkiet
76
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
2
Władysław Hruszka
228
(2,29%)
-
1
Marian Paweł Nadziejko
212
(2,13%)
-
4
Bogdan Czesław Halicki
51
(0,51%)
-
5
Jolanta Skowroń
19
(0,19%)
-
3
Jagoda Sawicz
80
(0,80%)
-
9
Leszek Jakubowski
106
(1,07%)
-
6
Andrzej Jarzębski
44
(0,44%)
-
8
Alicja Jakimiak
22
(0,22%)
-
7
Anna Kędzierska
33
(0,33%)
-
10
Grzegorz Stanisław Węglicki
33
(0,33%)
Okręg 2
Gminy: Frombork, Płoskinia, Wilczęta
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Zbigniew Langowski
13
(0,36%)
-
1
Edward Wierzbowski
61
(1,68%)
-
2
Alicja Wiśniewska
33
(0,91%)
-
4
Janusz Michał Piskorski
12
(0,33%)
-
5
Irena Martyniuk
6
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI PATRIOCI
-
1
Bogdan Pochodaj
627
(17,30%)
-
6
Alicja Anna Okleja
23
(0,63%)
-
4
Grzegorz Krzysztof Błądek
31
(0,86%)
-
3
Edyta Katarzyna Karpińska
106
(2,92%)
-
2
Ewa Pocałujko
17
(0,47%)
-
5
Czesław Dubicki
37
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Semkiw
85
(2,34%)
-
2
Alicja Jagiełło-Mularczyk
64
(1,77%)
-
1
Paweł Kozioł
259
(7,14%)
-
4
Adrianna Maria Uhryn
32
(0,88%)
-
5
Maria Kulasińska
0
(0%)
-
6
Andrzej Jan Muś
92
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
6
Łukasz Korneluk
320
(8,83%)
-
2
Magdalena Rogaczewska
62
(1,71%)
-
1
Beata Andrzejczuk
288
(7,94%)
-
4
Przemysław Dolot
119
(3,28%)
-
3
Teresa Fryga
73
(2,01%)
-
5
Zbigniew Dominik Kamiński
39
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA -POWIAT BRANIEWSKI
-
2
Kazimierz Buczyński
86
(2,37%)
-
3
Joanna Helena Jakubowska-Waks
20
(0,55%)
-
4
Damian Byk
55
(1,52%)
-
1
Krystyna Ryszarda Lewańska
505
(13,93%)
-
6
Marzena Uhryn
39
(1,08%)
-
5
Bartłomiej Krzysztof Gołębiewski
15
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
1
Zbigniew Sylwester Brewczak
188
(5,19%)
-
3
Krystyna Nikadon
59
(1,63%)
-
4
Grażyna Wronkowska
18
(0,50%)
-
5
Maciej Szymon Zgliński
20
(0,55%)
-
2
Bogdan Stanisław Jussis
221
(6,10%)
Okręg 3
Gminy: Lelkowo, Pieniężno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI PATRIOCI
-
6
Iwona Tulkis
10
(0,24%)
-
1
Jarosław Paweł Skiba
165
(4,01%)
-
3
Elżbieta Bułat
21
(0,51%)
-
5
Paweł Smyk
51
(1,24%)
-
2
Władysław Kaczor
274
(6,67%)
-
4
Irena Popowicz
16
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Dominika Pancechowska-Olszewska
49
(1,19%)
-
5
Tadeusz Rokicki
31
(0,75%)
-
6
Elżbieta Bożena Kozioł
17
(0,41%)
-
4
Ryszard Kozakiewicz
151
(3,67%)
-
1
Stanisław Chorążyczewski
107
(2,60%)
-
2
Justyna Joanna Masiewicz-Grodź
114
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Grażyna Butkiewicz
71
(1,73%)
-
2
Marek Krzysztof Sadowski
115
(2,80%)
-
1
Wioletta Kilik
143
(3,48%)
-
6
Maria Teresa Kowalska
31
(0,75%)
-
3
Bogdan Danieluk
69
(1,68%)
-
5
Grzegorz Stanisław Astramowicz
27
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA -POWIAT BRANIEWSKI
-
3
Waldemar Grzybowski
166
(4,04%)
-
1
Mateusz Grzegorz Sobieszczuk
1 144
(27,83%)
-
5
Kazimierz Darmofał
25
(0,61%)
-
6
Klaudia Graczyk
52
(1,27%)
-
2
Grażyna Skuratko
105
(2,55%)
-
4
Małgorzata Stempowska
66
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
4
Joanna Trzebińska
37
(0,90%)
-
5
Alina Popiołek
7
(0,17%)
-
3
Bogdan Jarmoła
399
(9,71%)
-
1
Leszek Jan Kłębucki
240
(5,84%)
-
2
Mirosław Kudliński
380
(9,25%)
-
6
Dorota Elżbieta Dubiec
27
(0,66%)