Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwa: Mściszewo, Raduszyn, Starczanowo, Uchorowo, Złotoryjsko.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Białęgi, Białężyn, Długa Goślina, Kąty, Łoskoń Stary, Nieszawa, Trojanowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Rakownia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Przebędowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Głębocko, Łopuchowo, Łopuchówko, Wojnowo, Wojnówko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Boduszewo, Głęboczek, Kamińsko, Zielonka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska od numeru 15 do końca, Nadwarciańska, Na Stoku, Nowa, Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Żurawia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Dworcowa do numeru 9, Kochanowskiego, Mściszewska do numeru 14, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Poznańska numery 1 - 48, Rogozińska do numeru 52 oraz nr 54, 56 i 58, Strzelecka, Wodna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Bonawentury Graszyńskiego, Dworcowa od numeru 10, Kolejowa, Kwiatowa, Okrężna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienista, Promyk, Przelotowa, Rogozińska nr 53 i 55 oraz od numeru 57, Słoneczna, Szkolna, Tartaczna, Tęczowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Bernarda Kłosa, Bohuna, Bracka, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Cześnika, Fiołkowa, Gnieźnieńska, Heleny, Irysowa, Józefa Milewskiego, Kmicica, Konwaliowa, Krokusowa, Krótka, Metalowa, Morelowa, Mostowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Oleńki, Oliwkowa, Papkina, Podbipięty, Podkomorzego, Poznańska od numeru 51, Przemysłowa, Rejenta, Różana, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Storczykowa, Sylwestra Radomskiego, Śliwkowa, Telimeny, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Gajowa, Jagodowa numery 1 - 35, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa numery 1 - 32, Miodowa, Radosna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna od numeru 16, Źródlana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Długa numery 1 - 9 i numery nieparzyste 11 - 23, Dolina, Grobla, Jagodowa numery 36A - 42, Kręta numery 1A - 4, Malinowa numer 40, Modrzewiowa, Pochyła, Widok, Wiosenna numery 1 - 15.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Długa numery parzyste 10 - 24 i numery nieparzyste 25A - 25B, Jerzego Lenartowskiego, Kręta numery 6 - 29, 31, 42, Za Bramą.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Długa numery 26 - 38, Kręta numery 30, 33 - 41, 43 - 60, Nowy Rynek, Przesmyk, Rogu Renifera.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Murowana Goślina: Generała Tadeusza Kutrzeby, Jarzębinowa, Hipolita Cegielskiego, Kalinowa, Księdza Romana Kosteckiego, Leszczynowa, Plac Kasztanowy, Poziomkowa, Raduszyńska, Smolna, Tarninowa, Wrzosowa, Żurawinowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów