Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Armii Krajowej, Chabrowa, Długa, Łąkowa, Spacerowa, Stawowa, Tymiankowa, Wesoła nr: 11 - 23.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Krystyna Łysiak
52
(10,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Bartosz
80
(16,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Czesław Smyk
105
(21,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Artur Marek Waczko
47
(9,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Wanda Zdzisława Kędzierska
55
(11,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PIECH
-
0
Piotr Tomasz Piech
145
(29,96%)
Okręg 2
ulice: Kolejowa nr: 23, 25, 27, 29 - 58, Lipowa, Wesoła nr: 1 - 10A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Agata Zofia Wesołowska
114
(24,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Kozołup
61
(13,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Paulina Magdalena Nowak
18
(3,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA CHOCIANOWA
-
0
Norbert Jacek Piotrowski
196
(42,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Maurycy Kacper Mazij
68
(14,88%)
Okręg 3
ulice: 1 - go Maja, Akacjowa, Brzozowa, Głogowska nr: 1 - 18, Kasztanowa, Kolejowa nr: 1 - 22, 24, 26, 28, Pocztowa, Polna, Szkolna, Topolowa, Trzebnicka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Krystian Bondzior
103
(24,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Józef Ślipko
171
(41,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Anna Teresa Krenca
142
(34,13%)
Okręg 4
ulice: Daglezjowa, Głogowska nr: 19 - 31, Leśna, Lubińska, Sportowa, Wiązowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Dorota Kehle
137
(34,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Joanna Jadwiga Budzeń
66
(16,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Marian Józef Sambor
64
(16,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF MISTOŃ
-
0
Krzysztof Norbert Mistoń
125
(31,89%)
Okręg 5
ulice: 3 - go Maja , Apteczna, Fabryczna, Ogrodowa, Ratuszowa, Targowa, Tylna, Zaułek Fabryczny, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Daria Szotkiewicz
44
(11,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Bober
55
(14,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Marek Tadeusz Skorny
59
(15,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Izabela Dominika Szwed
86
(22,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Henryk Osoliński
73
(19,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CHOCIANOWA
-
0
Mateusz Kamil Sarżyński
63
(16,58%)
Okręg 6
ulice: Dominialna, Kolonialna, Rotmistrza Witolda Pileckiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Paweł Kisiel
108
(31,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sebastian Augustyniak
79
(23,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Agnieszka Sylwia Skorna
34
(9,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Marta Cygan
38
(11,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Krzysztof Ryszard Kowalczyk
84
(24,49%)
Okręg 7
ulice: Bohaterów Wojska Polskiego, Kościuszki, Parkowa, Plac Wolności, Wspólna, Zamkowa, przysiółek Duninów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Marcin Falkiewicz
94
(24,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Marcin Mazij
53
(13,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Janusz Piotr Zielony
97
(25,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Grzegorz Andrzej Andrejczyk
68
(17,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Mateusz Henryk Osiński
69
(18,11%)
Okręg 8
ulice: Bolka I Świdnickiego, Odrodzenia, Kwiatowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Krzysztof Leszczyński
63
(17,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Bałecki
128
(35,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Barbara Katarzyna Ośmiałowska
82
(22,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Grażyna Zofia Kindra
87
(24,17%)
Okręg 9
ulice: Górnicza, Gwarków, Jagodowa, Krótka, Makowa, Malinowa, Piotrowska, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Szprotawska, Środkowa, Świerkowa, Wrzosowa, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Marcin Łukasz Ślipko
146
(33,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Łukasz Grajek
66
(15,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Karol Jan Drożdż
93
(21,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Ewa Maria Osieleniec
35
(8,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Fabian Garboś
96
(22,02%)
Okręg 10
sołectwo: Brunów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Andrzej Krzysztof Kuśmierczyk
177
(62,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Monika Kosacz
11
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Edyta Lucyna Malukiewicz
49
(17,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Krzysztof Bernard Magdziak
16
(5,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Jacek Kwaśnik
28
(9,96%)
Okręg 11
sołectwo: Michałów, Ogrodzisko, Żabice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Paweł Marek Bujak
166
(49,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Olga Koziar
57
(16,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Wioletta Kazimiera Snopek
113
(33,63%)
Okręg 12
sołectwo: Chocianowiec, Raków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Artur Stanisław Wandycz
240
(43,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Zając
87
(15,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Tomasz Stanisław Mareczko
77
(13,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Jolanta Maria Czarnecka
24
(4,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Bogumiła Kazimiera Cymbała
130
(23,30%)
Okręg 13
sołectwo: Jabłonów, Parchów, Pogorzeliska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Danuta Katarzyna Moroz
93
(18,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Marciniak
68
(13,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Alina Teresa Kaczmarska
28
(5,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Anna Eugenia Pichała
321
(62,94%)
Okręg 14
sołectwo: Szklary Dolne, Trzmielów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Dorota Stanisława Kania
89
(21,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Baran
170
(41,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Dorota Janusz
99
(24,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA PICHAŁA
-
0
Mariusz Grzegorz Kunat
18
(4,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Marcin Franciszek Hoć
32
(7,84%)
Okręg 15
sołectwo: Trzebnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KULCZYŃSKI 2018
-
0
Piotr Kazimierz Wandycz
290
(62,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Halina Teresa Kowalska
86
(18,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZIELONEGO
-
0
Grzegorz Michał Petryk
28
(6,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOWALSKIEGO
-
0
Bogdan Franciszek Nuciński
58
(12,55%)