Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
CHARTÓW, SŁOŃSK: SŁONECZNA
Pokaż więcej
Roman Waldemar Kolasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
83
(60,14%)
Krzysztof Skrzypnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
43
(31,16%)
Ryszard Lewaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
8
(5,80%)
Hanna Maria Pawelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
4
(2,90%)
Okręg 2
GŁUCHOWO, GRODZISK, LEMIERZYCKO
Pokaż więcej
Dariusz Andrzej Czeredrecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
48
(34,29%)
Wioletta Studnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
22
(15,71%)
Natalia Agata Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
34
(24,29%)
Marian Piotr Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
36
(25,71%)
Okręg 3
Stanisław Rzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
66
(45,21%)
Agnieszka Jamniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
78
(53,42%)
Sławomir Piotr Jarmuszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
2
(1,37%)
Okręg 4
Władysław Matkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
88
(77,88%)
Hanna Lidia Kryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
25
(22,12%)
Okręg 5
LEMIERZYCE: KOŚCIUSZKI, KRZYWA, POLNA, WODNA, LEŚNA, ŁĄKOWA
Pokaż więcej
Rafał Zbigniew Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
37
(27,41%)
Jan Zenon Obara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
49
(36,30%)
Łukasz Radomiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
35
(25,93%)
Mirosław Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
14
(10,37%)
Okręg 6
LEMIERZYCE: BOCZNA, CIESIELSKA, DWORCOWA, ŚRÓDMIEJSKA
Pokaż więcej
Krzysztof Jacek Sochacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
38
(26,76%)
Edyta Balcerek-Drabczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
39
(27,46%)
Piotr Krzysztof Kudyba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
65
(45,77%)
Okręg 7
BUDZIGNIEW, JAMNO, POLNE
Pokaż więcej
Ewa Grabińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
50
(47,17%)
Tadeusz Jan Sadłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
12
(11,32%)
Krzysztof Józef Grabiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
24
(22,64%)
Leszek Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
20
(18,87%)
Okręg 8
SŁOŃSK: 3 - GO LUTEGO 1 - 53A nieparzyste, od 70 do końca, 3 MAJA, KOLEJOWA, MATEJKI, MORSKA, PIĘKNA, TKACKA, PRZYJEMNA
Pokaż więcej
Kamila Radomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
60
(38,46%)
Adam Tomasz Żeleziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
23
(14,74%)
Wojciech Maciej Stybel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
73
(46,79%)
Okręg 9
SŁOŃSK: 3 - GO LUTEGO 2 - 52 parzyste
Pokaż więcej
Adriana Korolewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
75
(45,45%)
Zenon Czesław Ciechocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
21
(12,73%)
Izabela Arleta Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
69
(41,82%)
Okręg 10
SŁOŃSK: 3 - GO LUTEGO 62 - 68, MONIUSZKI, OGRODOWA, WINNA
Pokaż więcej
Jerzy Piecuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
47
(37,30%)
Stanisław Andrzej Szawliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
20
(15,87%)
Wojciech Łopacinski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
49
(38,89%)
Krystyna Jasinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
10
(7,94%)
Okręg 11
SŁOŃSK: CHOPINA, JANA PAWŁA II, KRUCZA, MICKIEWICZA, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ZAMKOWY, PONIATOWSKIEGO, SIENKIEWICZA, STACJA POMP, SZPITALNA, WSPÓLNA, RADOSNA, MIODOWA
Pokaż więcej
Łukasz Zimmerman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
144
(73,10%)
Dariusz Piotr Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
17
(8,63%)
Piotr Choiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
36
(18,27%)
Okręg 12
SŁOŃSK: LIPOWA, MAŁA, PARKOWA, PIASTOWSKA, GRANICZNA, ZIELONA
Pokaż więcej
Lilla Ewa Burkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
157
(80,10%)
Magdalena Szydłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
12
(6,12%)
Michał Jan Żurański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
27
(13,78%)
Okręg 13
SŁOŃSK: PADEREWSKIEGO, SIKORSKIEGO
Pokaż więcej
Jolanta Róża Rogacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
77
(57,46%)
Paweł Rafał Matusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
45
(33,58%)
Urszula Jarmuszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁOŃSK - WSPÓLNA SPRAWA
12
(8,96%)
Okręg 14
SŁOŃSK: LEŚNA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, TOPOLOWA, WIEJSKA
Pokaż więcej
Marcin Andrzej Bronka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
83
(49,11%)
Małgorzata Komarnicka-Tatarynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
19
(11,24%)
Ryszard Matkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
67
(39,64%)
Okręg 15
SŁOŃSK: CIESIELSKA, PLAC RYNKOWY, PROSTA, PUSZKINA, RYBACKA
Pokaż więcej
Daniel Dawid Sozański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK
72
(47,68%)
Andrzej Józef Sieracki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SŁOŃSK
30
(19,87%)
Jacek Cieśliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JANKOWSKIEGO „NASZA GMINA SŁOŃSK”
49
(32,45%)