Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rynek, Cicha, Stefana Batorego, Legionów, Kilińskiego, Rejtana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Artur Czesław Lechowicz
18
(12,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Michał Boruta
42
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Anna Czech-Wójcik
40
(27,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Marek Jackowski
47
(31,97%)
Okręg 2
Sienkiewicza, Zachariasiewicza, Polna, Gruszki, Narutowicza, Zamknięta, Zarzecze, Grunwaldzka, Szopena, Krasińskiego, Kościuszki, Lwowska nr 3, 5, 7
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Marek Stanisław Trysła
35
(19,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Joanna Żelak
90
(50,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Lesław Leon Kryczyński
54
(30,17%)
Okręg 3
Spisówka, Słoneczna, Słowackiego, Strażacka, Bema, Mickiewicza, Okrzei, Piłsudskiego, Jana III Sobieskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Mateusz Piotr Buśko
51
(34,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Maria Burbeło
65
(43,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Piotr Jan Gerula
34
(22,67%)
Okręg 4
Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Stefana Żeromskiego, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, 3 - go Maja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Halina Wołos
26
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Sobolewska
46
(19,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Bogusław Sebastian Sierżęga
79
(33,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Zygmunt Roman Marciak
83
(35,47%)
Okręg 5
Dolna (nr parzyste od 2 do 32), Kołłątaja, Sportowa, Nadbrzeżna, Lwowska (nr parzyste od 2 do14), Piekarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Józef Karol Moszumański
31
(21,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Eugeniusz Olech
15
(10,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Jan Broda
66
(46,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Kazimierz Madycki
30
(21,13%)
Okręg 6
Wiosenna, Letnia, Jesienna, Zimowa, Królowej Jadwigi, Lwowska (nr nieparzyste od 11 do 37, nr parzyste od 48 do 70), Młynarska, Dolna (nr nieparzyste od 1 do 49).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Janusz Józef Nietrzeba
35
(18,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Wojciech Andrejko
93
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Anna Katarzyna Kalisz
35
(18,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Liliana Jadwiga Wysoczańska
23
(12,37%)
Okręg 7
Jana Pawła II, Kasztanowa, Wiśniowa, Pogodna, Akacjowa, Jagodowa, Wietrzna, Kolejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA LIZONIA
-
17
Marian Lizoń
52
(29,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Małgorzata Kalin
97
(55,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Zdzisław Władysław Mikoś
26
(14,86%)
Okręg 8
Złota Góra, Błonie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Adam Kuta
21
(14,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Józef Lizoń
28
(19,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Andrzej Mikołaj Pacek
57
(39,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Piotr Zenon Żyga
39
(26,90%)
Okręg 9
Osiedle Jagiełły blok nr 1, 2, 6, 8, 9, 10, 11
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Andrzej Henryk Krawczyk
7
(4,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Bernardeta Bącal
36
(22,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Edward Franciszek Piliszko
79
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Anna Elżbieta Kalemba-Piętka
36
(22,78%)
Okręg 10
Osiedle Jagiełły blok nr 3, 4, 5, 7, 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Artur Grzegorz Marciak
25
(15,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bożena Anna Brudniak
43
(26,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Zygmunt Uszakiewicz
55
(34,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Roman Józef Popkiewicz
38
(23,60%)
Okręg 11
Osiedle Jagiełły blok nr 13, 14
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Krystyna Gut
20
(13,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Adam Królik
35
(23,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Marta Joanna Sawicka
36
(24,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Tomasz Zieliński
57
(38,51%)
Okręg 12
Osiedle Jagiełły blok nr 15, 16, 18
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Krzysztof Nowak
25
(12,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogumiła Kurdybacha
64
(32,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Barbara Krystyna Krzyżanowska
72
(36,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Witold Krzysztof Pawlik
34
(17,44%)
Okręg 13
Osiedle Jagiełły blok nr 17, 19
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Barbara Grażyna Czajka
16
(10,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janina Koniuch
55
(36,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Janusz Henryk Sobejko
57
(38,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Marcin Michał Kowalowicz
21
(14,09%)
Okręg 14
Zielona, Budowlanych 1A, 1B (nr parzyste od 2 do 18), Tysiąclecia, Lwowska (9, 9A, 9B, nr parzyste od 18 do 46A), Kazimierza Wielkiego, St. Kardynała Wyszyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Agnieszka Zwierkowska
22
(13,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Michał Kuta
43
(27,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Genowefa Wyczawska
34
(21,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Mariusz Diawoł
60
(37,74%)
Okręg 15
Sanowa, Rybacka, Plażowa, Zasanie, Piaskowa, Budowlanych (nr nieparzyste od 7 do 59, nr parzyste od 20 do 78)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Stanisław Zachodni
49
(30,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO
-
14
Paweł Piotr Suchodolski
81
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA
-
15
Paweł Janusz Bar
32
(19,75%)