Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kowale, Końcowizna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SURAŻ PONAD PODZIAŁAMI
-
21
Agnieszka Edyta Filipczuk - Żamojda
31
(64,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Joanna Zinczuk
17
(35,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Mariusz Wojtach
0
(0,00%)
Okręg 2
cześć miasta Suraż tj. ul. Bielska, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Zagumienna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Paweł Truszkowski
9
(12,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
-
20
Teresa Ponińska
6
(8,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Tomasz Sutkowski
23
(31,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Krzysztof Bibułowicz
36
(48,65%)
Okręg 3
część miasta Suraż tj. ul. Białostocka, ul. Graniczna, ul. Jagiellońska, ul. Osiedlowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Marlena Joanna Krasowska
4
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
-
20
Julita Dziemianiuk
38
(53,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Agnieszka Gierejko
10
(14,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Paweł Kowalewski
8
(11,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Kamil Sadowy
11
(15,49%)
Okręg 4
cześć miasta Suraż tj. ul. Ciesielska, ul. Rybna, ul. Tatarska, ul. Zabłudowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Leszek Holak
13
(24,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Agnieszka Kłosko
21
(38,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Hubert Grabowski
14
(25,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Bogusław Lech Niewiński
6
(11,11%)
Okręg 5
część miasta Suraż tj. ul. 11 Listopada od nr 1 do nr 37
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Marek Marciszewski
18
(30,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
-
20
Halina Wyszkowska
22
(37,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Stanisław Siemionko
13
(22,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Michał Sosnowski
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Aniela Wojtach
6
(10,17%)
Okręg 6
część miasta Suraż tj. ul. 11 Listopada od nr 38 do nr 92
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Adam Sosnowski
36
(52,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Barbara Reniewicz
5
(7,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Tadeusz Chrzanowski
27
(39,71%)
Okręg 7
część miasta Suraż tj. ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 22, ul. Mostowa, ul. Rynek Kościelny, ul. Zakościelna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
-
20
Marta Żukowska
18
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Iwona Nowicka
36
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Bogdan Hołowienko
26
(28,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Adam Jan Marciszewski
10
(11,11%)
Okręg 8
część miasta Suraż tj. ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 23 do nr 59, ul. Cmentarna, ul. Kościelna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
-
20
Ignacy Karczewski
52
(60,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Łukasz Filipowicz
22
(25,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Ewa Czajkowska
12
(13,95%)
Okręg 9
Zawyki od nr 1 do nr 58
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Anna Gorlin
7
(13,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Antoni Owczarczuk
5
(9,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Joanna Paczusko
14
(27,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Młodzianowski
25
(49,02%)
Okręg 10
Zawyki od nr 59 do nr 95
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Wioletta Helena Popławska
24
(34,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Krzysztof Pańkowski
25
(35,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Dariusz Saczyk
21
(30,00%)
Okręg 11
Zawyki od nr 96 do nr 135, Zawyki-Ferma
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Kamil Ćwiklewski
14
(21,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Ryszard Pietkiewicz
5
(7,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Bogdan Owczarczuk
33
(51,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SURAŻ NOWE OTWARCIE
-
18
Teresa Litwińczuk
2
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Wojciech Cimoch
10
(15,63%)
Okręg 12
Średzińskie, Rynki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”
-
15
Mirosław Danilczuk
40
(46,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Magdalena Średzińska
15
(17,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Małgorzata Chodorowska
31
(36,05%)
Okręg 13
Zimnochy-Susły, Zimnochy-Świechy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Barbara Zimnoch
37
(88,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SURAŻ NOWE OTWARCIE
-
18
Ewa Siegień
5
(11,90%)
Okręg 14
Doktorce od nr 1 do nr 61 i nr 103
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Andrzej Mirosław Kondraciuk
28
(41,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Paweł Jaroszko
40
(58,82%)
Okręg 15
Doktorce od nr 62 do nr 102, Lesznia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE MIESZKAŃCÓW GMINY
-
19
Marek Józef Tworkowski
23
(28,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ GMINY
-
16
Tomasz Zimnoch
5
(6,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SURAŻ NOWE OTWARCIE
-
18
Wiesław Marian Wołoszczyk
33
(41,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
-
17
Justyna Mojsak
19
(23,75%)