Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Edward Walencik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(44,59%)
Sławomir Szlachta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
78
(33,77%)
Daniel Konrad Zubko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7
(3,03%)
Alicja Kryszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
43
(18,61%)
Okręg 2
Cichobórz, Kosmów
Pokaż więcej
Agnieszka Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
114
(56,44%)
Anna Ewelina Furtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5
(2,48%)
Krzysztof Proć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
83
(41,09%)
Okręg 3
Czumów, Ślipcze
Pokaż więcej
Ireneusz Grzegorz Jezierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
134
(56,07%)
Marian Bańka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(26,78%)
Agnieszka Wioletta Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
41
(17,15%)
Okręg 4
Dąbrowa, Masłomęcz, Metelin
Pokaż więcej
Marian Antoni Wiatrzyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(10,48%)
Aneta Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
185
(58,73%)
Ewa Bednarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(8,57%)
Barbara Janina Pogódz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
70
(22,22%)
Okręg 5
Beata Skindzier
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(36,22%)
Zofia Litewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
38
(19,39%)
Barbara Zdzienicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
87
(44,39%)
Okręg 6
Gródek, Kozodawy, Łotoszyny
Pokaż więcej
Robert Franciszek Chmiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(7,94%)
Alicja Zawadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
69
(27,38%)
Alina Ewa Frank
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
8
(3,17%)
Jarosław Pańko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(27,78%)
Paweł Piotr Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
85
(33,73%)
Okręg 7
Brodzica, Obrowiec, Wolica
Pokaż więcej
Piotr Zygmunt Sendecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
146
(45,06%)
Monika Bobrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(11,42%)
Mateusz Puzio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
141
(43,52%)
Okręg 8
Husynne, Teptiuków
Pokaż więcej
Jerzy Fedorczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
94
(33,22%)
Wojciech Kutera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
97
(34,28%)
Joanna Peczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(21,91%)
Marek Stanisław Maciejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
30
(10,60%)
Okręg 9
Kobło, Moroczyn
Pokaż więcej
Mateusz Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(31,41%)
Henryk Władysław Herda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
131
(68,59%)
Okręg 10
Dziekanów, Świerszczów
Pokaż więcej
Paweł Krzysztof Walencik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(37,97%)
Teresa Jadwiga Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
49
(16,61%)
Beata Tomaszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(45,42%)
Okręg 11
Szpikołosy, Wołajowice
Pokaż więcej
Zbigniew Stefan Echta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(31,43%)
Hubert Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
79
(28,21%)
Dominika Radecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
15
(5,36%)
Patrycja Jarmoszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(5,71%)
Jadwiga Genowefa Jaworowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
82
(29,29%)
Okręg 12
Janki, Kułakowice Drugie, Kułakowice Pierwsze, Nowosiółki
Pokaż więcej
Józef Marian Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
100
(30,12%)
Artur Rafał Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
166
(50,00%)
Aneta Maciejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
66
(19,88%)
Okręg 13
Kułakowice Trzecie, Stefankowice, Stefankowice-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Balinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(17,92%)
Ryszard Tabuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
88
(27,67%)
Małgorzata Opejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
34
(10,69%)
Piotr Andrzej Matelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(43,71%)
Okręg 14
Czortowice, Moniatycze, Moniatycze-Kolonia, Turkołówka
Pokaż więcej
Janusz Andrzej Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
89
(33,84%)
Bartłomiej Tarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
92
(34,98%)
Sławomir Gałan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(31,18%)
Okręg 15
Annopol, Białoskóry, Ubrodowice
Pokaż więcej
Sławomir Niemiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
112
(59,26%)
Kamil Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2
(1,06%)
Lucjan Tadeusz Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI
75
(39,68%)