Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
HOŁUCZKÓW 1, 2, 4, 5, 7, 10, 46, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 66, 69, 72
Pokaż więcej
Edward Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(45,65%)
Ela Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
13
(28,26%)
Jolanta Teresa Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
12
(26,09%)
Okręg 2
HOŁUCZKÓW 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49, 60, 62, 67, 68, 70, 71
Pokaż więcej
Jan Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(59,52%)
Zbigniew Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
8
(19,05%)
Bogdan Adam Piekara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
7
(16,67%)
Jolanta Burzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
2
(4,76%)
Okręg 3
RAKOWA 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 54, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 73, 75, 76, 78
Pokaż więcej
Bożena Drzyzga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(46,94%)
Małgorzata Rozalia Jurcaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
2
(4,08%)
Tomasz Wojciech Suwaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
20
(40,82%)
Zofia Eleonora Wota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
4
(8,16%)
Okręg 4
RAKOWA 17, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 77
Pokaż więcej
Stanisław Białecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(31,33%)
Zenon Edward Babina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
8
(9,64%)
Radosław Mariusz Babina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
35
(42,17%)
Henryk Józef Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
14
(16,87%)
Okręg 5
KRECÓW 3, 5, LACHAWA, ROZPUCIE 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 40, 64, 71, 75, 77, 79, 81, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 125, 137, 139
Pokaż więcej
Stanisław Chabko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(60,00%)
Monika Bilańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
28
(40,00%)
Okręg 6
ROZPUCIE 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 78, 80, 115, 133, 135, 136
Pokaż więcej
Katarzyna Rusin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(26,03%)
Tadeusz Stanisław Nitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
4
(5,48%)
Dawid Grzegorz Jach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
36
(49,32%)
Justyna Magdalena Gaber-Nitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
14
(19,18%)
Okręg 7
ROZPUCIE 3, 4, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 134, 138
Pokaż więcej
Teresa Helena Brzeżawska-Juszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(29,58%)
Stanisław Bilański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
15
(21,13%)
Bartosz Nitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
35
(49,30%)
Okręg 8
SIEMUSZOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 52, 54, 55, 56, 57, 61, 63, 65
Pokaż więcej
Grzegorz Stanisław Górniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(67,27%)
Zofia Czerepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
5
(9,09%)
Sławomir Andrzej Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
13
(23,64%)
Okręg 9
SIEMUSZOWA 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 58, 59, 62, 64, 66, 67 WOLA KRECOWSKA 1, 2
Pokaż więcej
Bartłomiej Czerepaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(33,96%)
Mieczysław Januszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
12
(22,64%)
Stanisław Krzysztof Gibała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
14
(26,42%)
Eugeniusz Piętka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
9
(16,98%)
Okręg 10
TYRAWA WOŁOSKA 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 28, 33, 34, 35, 36, 120, 124, 127, 151, 152, 153, 156/3, 167, 204, 211, 212, 213, 214, 220, 225, 231
Pokaż więcej
Grzegorz Marek Martowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(46,25%)
Krzysztof Stanisław Biłas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
22
(27,50%)
Bogusław Iwanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
5
(6,25%)
Stanisława Irena Chromiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
16
(20,00%)
Okręg 11
TYRAWA WOŁOSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 141, 142, 146, 147, 149, 150, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 185, 200, 201, 205, 208, 209, 215, 221, 239
Pokaż więcej
Elżbieta Joanna Dytko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(18,46%)
Jacek Michał Pisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
28
(43,08%)
Ewa Joanna Maliczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
25
(38,46%)
Okręg 12
TYRAWA WOŁOSKA 22, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 61, 166, 168, 172, 183, 190, 195, 197, 198, 199, 203, 206, 210, 216, 219, 222, 223, 233
Pokaż więcej
Józef Suwaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(62,71%)
Zofia Krystyna Rudkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
12
(20,34%)
Stanisława Kaliniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
10
(16,95%)
Okręg 13
TYRAWA WOŁOSKA 59, 60, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136A, 137, 137A, 137B, 163, 182A, 193, 194, 196, 202, 218, 227, 229, 230, 234, 235
Pokaż więcej
Mariusz Duszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(39,66%)
Beata Biłas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
6
(10,34%)
Dawid Jakub Patla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
8
(13,79%)
Tomasz Fuksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
21
(36,21%)
Okręg 14
TYRAWA WOŁOSKA 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86A, 87, 115, 118, 119, 162, 164, 165, 176, 178, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 192, 228
Pokaż więcej
Tomasz Władysław Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(16,39%)
Joanna Marzena Szylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
31
(50,82%)
Jarosław Stanisław Kuzicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
12
(19,67%)
Małgorzata Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
8
(13,11%)
Okręg 15
TYRAWA WOŁOSKA 62, 65, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 103A, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 129, 174, 217, 224, 226, 232, 237
Pokaż więcej
Andrzej Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(73,58%)
Ryszard Kaliniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
8
(15,09%)
Anna Marciniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY TYRAWA WOŁOSKA
6
(11,32%)