Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Gniewomierz z przysiółkiem Psary
Pokaż więcej
Piotr Paweł Flejterski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
88
(38,77%)
Joanna Adriana Karnas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
77
(33,92%)
Ryszard Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
42
(18,50%)
Benedykt Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
7
(3,08%)
Magdalena Jadwiga Świrska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
13
(5,73%)
Okręg 2
Sołectwo: Legnickie Pole-ulica Benedyktynów
Pokaż więcej
Katarzyna Zuzanna Durkot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
12
(18,18%)
Marian Drapiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
5
(7,58%)
Marek Waldemar Szumski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
3
(4,55%)
Sławomir Stanisław Pienias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PIENIASA
11
(16,67%)
Janusz Harasimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
15
(22,73%)
Renata Dunikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DUNIKOWSKIEJ
20
(30,30%)
Okręg 3
Sołectwo: Legnickie Pole-ulica: Augusta Bielowskiego, Henryka Brodatego, Aleksandra Fredry, Janczarska, Zoffi Kossak-Szczuckiej, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Tatarska, Turecka, Zygmunta Krasińskiego
Pokaż więcej
Iwona Romualda Mierzwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
77
(41,40%)
Dariusz Kazimierz Milejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
36
(19,35%)
Marta Helena Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
34
(18,28%)
Anna Marta Bebak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
12
(6,45%)
Beata Krystyna Wolanin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
6
(3,23%)
Mateusz Alwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
21
(11,29%)
Okręg 4
Sołectwo: Legnickie Pole-ulice: Kosmy Damiana Asama, 9 kwietnia, Kiliana Ignacego Dientzenhofera, Klasztorna, Księżnej Anny, Stanisława Wyspiańskiego, Świętej Jadwigi, Jana Długosza, Jana Matejki
Pokaż więcej
Dawid Stefan Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
34
(17,35%)
Stanisław Andruchów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
28
(14,29%)
Marek Sławomir Sułkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
64
(32,65%)
Klaudiusz Marek Cwynar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
39
(19,90%)
Nina Anna Grzejdziak-Jamka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
12
(6,12%)
Małgorzata Jolanta Sobańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
19
(9,69%)
Okręg 5
Sołectwo: Legnickie Pole-ulice: Bajdara, Książąt Śląskich, Piastowska, Rycerska, Plac Henryka Pobożnego
Pokaż więcej
Seweryn Kaśczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
42
(23,33%)
Dariusz Piotr Mendryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
26
(14,44%)
Jacek Józef Swacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
59
(32,78%)
Piotr Józef Sztochel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
41
(22,78%)
Dariusz Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
9
(5,00%)
Paweł Stanisław Dziubina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
3
(1,67%)
Okręg 6
Sołectwa: Biskupice, Czarnków, Koiszków, Mąkolice
Pokaż więcej
Sebastian Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
57
(48,31%)
Adam Binek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
61
(51,69%)
Okręg 7
Sołectwo: Raczkowa
Pokaż więcej
Jerzy Jan Sajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
61
(42,36%)
Wojciech Piotr Fassa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
58
(40,28%)
Andrzej Robert Hajduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
18
(12,50%)
Justyna Tamm
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
7
(4,86%)
Okręg 8
Sołectwa: Kłębanowice, Księginice
Pokaż więcej
Iwona Katarzyna Niedbała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
43
(24,71%)
Dariusz Jan Szczerba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
63
(36,21%)
Elżbieta Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
25
(14,37%)
Zenon Piotr Gąska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
14
(8,05%)
Władysław Łojko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
6
(3,45%)
Czesław Hreczany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
23
(13,22%)
Okręg 9
Sołectwo: Taczalin
Pokaż więcej
Krzysztof Janusz Tymków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
55
(32,54%)
Zdzisław Stawarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
114
(67,46%)
Okręg 10
Sołectwo: Bartoszów
Pokaż więcej
Michał Jan Rymarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
71
(38,38%)
Danuta Zofia Tołłoczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
103
(55,68%)
Mirosława Maria Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
8
(4,32%)
Krzysztof Ludwik Stroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
3
(1,62%)
Okręg 11
Sołectwo: Koskowice
Pokaż więcej
Stanisław Tokarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
127
(50,20%)
Norbert Wiesław Malczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
33
(13,04%)
Ludmiła Kuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
44
(17,39%)
Tadeusz Kuzdrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
49
(19,37%)
Okręg 12
Sołectwo: Nowa Wieś Legnicka: nr: 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 1B, 2B, 3B, 4B, 5B, 6B, 7A, i od nr 85 do nr 90
Pokaż więcej
Stefan Wan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
40
(30,08%)
Krzysztof Marcin Lelito
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
78
(58,65%)
Michał Sebastian Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA HRECZANEGO LEGNICKIE POLE
15
(11,28%)
Okręg 13
Sołectwo: Nowa Wieś Legnicka: nr: 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, i od nr 8 do nr 84
Pokaż więcej
Danuta Misiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
93
(61,18%)
Piotr Eugeniusz Zawacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
36
(23,68%)
Wojciech Michał Juszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
23
(15,13%)
Okręg 14
Sołectwo: Mikołajowice
Pokaż więcej
Tomasz Paweł Arendarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
11
(5,91%)
Piotr Cymbalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
90
(48,39%)
Krzysztof Paweł Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
67
(36,02%)
Paulina Bar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM
10
(5,38%)
Jarosław Rafał Wychowaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONOR I TRADYCJA - ANTONIEGO BUCKIEGO
8
(4,30%)
Okręg 15
Sołectwa: Lubień, Ogonowice, Strachowice
Pokaż więcej
Paweł Łukasz Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JOŃCZYK
18
(12,86%)
Edyta Paczkowska-Pater
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BABUŚKI
81
(57,86%)
Anna Maria Orzechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PLEZI IDZIE NOWE
41
(29,29%)