Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: GIBY I od numeru 1 do 55Z
Pokaż więcej
Piotr Leszek Miszkiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo: GIBY I od numeru 56 do 74Z miejscowość (DZIEMIANÓWKA wchodząca w skład tego sołectwa)
Pokaż więcej
Tomasz Zbigniew Staniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(44,80%)
Kamil Matulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
69
(55,20%)
Okręg 3
Sołectwo: GIBY II od numeru 75 do 108Z (miejscowość GIBASÓWKA wchodząca w skład tego sołectwa)
Pokaż więcej
Wiesława Staniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(30,99%)
Cezary Jan Czarniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
49
(69,01%)
Okręg 4
Sołectwo: GIBY II od numeru 109 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Namiotko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(42,86%)
Anna Ludorf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
64
(57,14%)
Okręg 5
Sołectwo: ALEKSIEJÓWKA, KONSTANTYNÓWKA, POMORZE
Pokaż więcej
Celina Gajewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(28,89%)
Piotr Jadeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
48
(53,33%)
Anna Świsłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSIEJÓWKA
16
(17,78%)
Okręg 6
Sołectwo: KUKLE, POSEJNELE
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Lutyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(33,00%)
Małgorzata Danuta Andrejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
67
(67,00%)
Okręg 7
Sołectwo: BUDWIEĆ, STANOWISKO, ZELWA
Pokaż więcej
Krystian Sołdrzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(59,63%)
Zdzisław Namiotko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
65
(40,37%)
Okręg 8
Sołectwo: BIAŁORZECZKA, BIAŁOWIERŚNIE, WIERŚNIE
Pokaż więcej
Marek Szypulewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(36,19%)
Piotr Miszkiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
67
(63,81%)
Okręg 9
Sołectwo: BIAŁOGÓRY, DANIŁOWCE, IWANÓWKA
Pokaż więcej
Stanisław Chojnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(46,67%)
Sebastian Fiedorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
56
(53,33%)
Okręg 10
Sołectwo: KAROLIN
Pokaż więcej
Iwona Urszula Hościk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: KRASNE, POGORZELEC
Pokaż więcej
Aneta Sawicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(19,29%)
Grzegorz Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
29
(20,71%)
Ryszard Bondzio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BONDZIO
84
(60,00%)
Okręg 12
Sołectwo: STUDZIANY LAS, WYSOKI MOST
Pokaż więcej
Tomasz Gołkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(18,18%)
Jerzy Bogdanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
54
(81,82%)
Okręg 13
Sołectwo: SARNETKI (miejscowość LIPOWO wchodząca w skład tego sołectwa)
Pokaż więcej
Mieczysław Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo: DWORCZYSKO, FRĄCKI, OKÓŁEK
Pokaż więcej
Grzegorz Kowalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(35,34%)
Mieczysław Jan Jadeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
86
(64,66%)
Okręg 15
Sołectwo: GŁĘBOKI BRÓD, TARTACZYSKO (miejscowość GULBIN wchodzaca w skład tego sołectwa)
Pokaż więcej
Grażyna Myszczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(40,43%)
Tomasz Motuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO
56
(59,57%)