Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Chyszówki
Pokaż więcej
Renata Małgorzata Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
35
(12,41%)
Maria Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
66
(23,40%)
Ryszard Franciszek Sarysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
181
(64,18%)
Okręg 2
Sołectwo Półrzeczki
Pokaż więcej
Ewelina Joanna Michalczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
69
(36,90%)
Stefan Michór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
46
(24,60%)
Elżbieta Helena Piaskowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
72
(38,50%)
Okręg 3
Sołectwo Wilczyce
Pokaż więcej
Barbara Małgorzata Judka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
41
(15,47%)
Teresa Judka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
94
(35,47%)
Bogusława Podsiadło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
130
(49,06%)
Okręg 4
Sołectwo Jurków (część): osiedla od granicy z sołectwem Dobra (Słuchany, Trzópki, Szlagi, Szerszenie, Czernki, Judy, Potok, Folwark, Zawady, Parużniki, Pólkówka)
Pokaż więcej
Dominik Piotr Kawalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
80
(26,67%)
Małgorzata Wanda Podgórni
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(41,67%)
Piotr Paweł Dawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
95
(31,67%)
Okręg 5
Sołectwo Jurków (część): od osiedla Wróblówka w Jurkowie do osiedla Siciarze do granic z miejscowościami: Półrzeczki, Chyszówki, Wilczyce (Wróblówka, Gdowicze, Śliwówka, Rubisie, Urbasie, Oś. Nowe, Do Maludego, Krawce, Kuligi, Siciarze)
Pokaż więcej
Barbara Maria Gawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
59
(23,32%)
Anna Mrózek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(32,41%)
Grzegorz Józef Kraska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
38
(15,02%)
Tomasz Ubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA UBIKA
74
(29,25%)
Okręg 6
Sołectwo Skrzydlna (część): osiedla od granicy z gminą Jodłownik, sołectwem Stróża i sołectwem Przenosza (Drągówka, Krzenowiska, Ługowina, Sermakówka)
Pokaż więcej
Teresa Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
35
(18,62%)
Jadwiga Bladocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
95
(50,53%)
Jan Jerzy Smaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
58
(30,85%)
Okręg 7
Sołectwo Skrzydlna (część): osiedla od granicy z sołectwem Wola Skrzydlańska, sołectwem Porąbka (Rynek, Dział, Działy, Za Działem, Góry, Wilkówka, Kliny)
Pokaż więcej
Wiesław Sadkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
83
(32,81%)
Zbigniew Piotr Trzópek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(33,20%)
Beata Joanna Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
86
(33,99%)
Okręg 8
Sołectwa: Przenosza, Wola Skrzydlańska
Pokaż więcej
Rafał Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
177
(52,52%)
Zofia Lucyna Bogdan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(8,01%)
Celina Majda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
133
(39,47%)
Okręg 9
Sołectwo Stróża
Pokaż więcej
Elżbieta Barbara Trzópek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
51
(19,54%)
Jadwiga Żabówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
96
(36,78%)
Iwona Katarzyna Trębacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
114
(43,68%)
Okręg 10
Sołectwo Porąbka
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
41
(16,67%)
Jan Paweł Białoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
57
(23,17%)
Danuta Anna Trzópek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
148
(60,16%)
Okręg 11
Sołectwo Dobra (część): Do Rybki, Do Chochoła, Do Biernata, Chalcarze, Do Ćwiesia, Do Kutry, Myconie, Do Olejarza, Brzezule, Do Lacha pod Fabryką, Rola, Do Przybytka, Pająkówka
Pokaż więcej
Janina Ćwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
50
(16,50%)
Augustyn Jędrzejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
24
(7,92%)
Zbigniew Hochół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
120
(39,60%)
Adrian Łukasz Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANA CIEŚLIKA
109
(35,97%)
Okręg 12
Sołectwo Dobra (część): Do Lacha nad Kościołem, Do Syndyka, Do Pawlaka, Kowalówka, Do Kurka, Do Świdra, Klimkówka, Na Wesołą, Do Palacza, Do Judy, Do Kaima, Do Flisara, Do Palkija, Do Wątora, Do Kiwaja, Madziarówka
Pokaż więcej
Agnieszka Maria Banach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
46
(18,11%)
Jerzy Marek Kaim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
208
(81,89%)
Okręg 13
Sołectwo Dobra (część): Pod Groń, Mocarze, Brzegi, Kretówki, Do Masłonia, Krzyżowa, Stysiówka, Do Gorli, Do Lacha pod Krzyżową; Sołectwo Gruszowiec
Pokaż więcej
Beata Grażyna Szyrszeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
141
(41,35%)
Danuta Teresa Miśkowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
48
(14,08%)
Marek Jan Trzópek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA
152
(44,57%)
Okręg 14
Sołectwo Dobra (część): Górka Plebańska (Plebańskie), Nad Stolartem, Rynek, Do Palki, Podedwór, Pod Skałą, Do Plenia, Do Plaskonia, Do Drożdża, Krzaki, Do Noworolnika, Na Dziale (pot. Dział), Pod Działem
Pokaż więcej
Joanna Katarzyna Ściubidło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
49
(14,54%)
Jan Piotr Palki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200
(59,35%)
Dominika Agata Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
88
(26,11%)
Okręg 15
Sołectwo Dobra (część): Zadziele (Zalasek, Podlasek, Zagroda, Ranosze, U Polowego, Za Górką, Matacze, Ogryzki, Za Potok), Łagodówka, Na Potoku, Morgi
Pokaż więcej
Bernadeta Joanna Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA
37
(10,82%)
Stefan Golonka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(23,10%)
Krzysztof Jan Żabówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI
90
(26,32%)
Małgorzata Janina Smaga-Becla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY SMAGA - BECLA
102
(29,82%)
Aleksandra Inga Augustyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(9,94%)