Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
m. Końskie: ulice: Armii Krajowej, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Lipowa, Mostowa, Poprzeczna, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Wojska Polskiego, Nowowiejska, Północna, Warszawska, Warsztatowa, Browarna, Cicha, Działkowa, Fabryczna, Folwarczna, Gliniana, Górna, Graniczna, Gruntowa, Izabelowska, Jasna, Kolejowa, Kościeliska, Krzywa, Młyńska, Nadstawna, Nowa, Odludna, Ogrodowa, Partyzantów, Piaskowa, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Staromłyńska, Towarowa, Wąska, Wschodnia, Zielona, Źródlana, Żwirowa, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Grzybowa, Jagodowa, Jana Piwnika-Ponurego, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kazimierza Sykulskiego, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Olimpijska, Piłkarska, Plac Jana Pawła II, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa od nr 12 do końca, Robotnicza, Różana, Sosnowa, Sowia, Startowa, Stefana Żeromskiego, Waldemara Szwieca-Robota, Wilcza, Wioślarska, Wiśniowa, Wrzosowa, Związku Walki Zbrojnej, Zwycięstwa, Żużlowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
2
Marzena Tamara Czapelska
123
(2,89%)
-
1
Artur Paweł Dajer
510
(12,00%)
-
6
Barbara Maria Stangierska-Stołowska
49
(1,15%)
-
7
Marek Jakub Zapała
137
(3,22%)
-
3
Krystyna Helena Dylewska
55
(1,29%)
-
4
Andrzej Jedynak
101
(2,38%)
-
5
Marian Tomasz Jedynak
28
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Jankowska
22
(0,52%)
-
3
Klaudia Gil
28
(0,66%)
-
5
Monika Krystyna Kaczmarek
62
(1,46%)
-
1
Mirosław Sylwester Dudka
136
(3,20%)
-
7
Marcin Jacek Pawlik
40
(0,94%)
-
6
Dorota Marzena Łopyta
56
(1,32%)
-
2
Leszek Dzwonek
83
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
3
Ewa Iwona Dróżdż
44
(1,04%)
-
5
Mariusz Marcin Miedziński
102
(2,40%)
-
6
Magdalena Kowalczyk
38
(0,89%)
-
7
Kamil Kosmal
135
(3,18%)
-
2
Ewa Teresa Staniszewska
93
(2,19%)
-
4
Michał Bogusław Michalski
15
(0,35%)
-
1
Andrzej Bronisław Kosierkiewicz
188
(4,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
4
Jakub Marcin Rurarz
14
(0,33%)
-
1
Damian Rafał Milczuszek
92
(2,16%)
-
5
Konrad Kuleta
7
(0,16%)
-
2
Jolanta Małgorzata Kochman
11
(0,26%)
-
3
Maria Barbara Kobierska
7
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Łukasz Tomasz Dąbrowski
83
(1,95%)
-
7
Leszek Zygmunt Stanek
158
(3,72%)
-
5
Renata Małgorzata Błaszczyk
17
(0,40%)
-
1
Zbigniew Marek Kowalczyk
427
(10,05%)
-
6
Danuta Mikołajczyk
36
(0,85%)
-
2
Paweł Robert Pisiałek
426
(10,02%)
-
3
Barbara Maria Sękowska
63
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Elżbieta Stanisława Nizińska
28
(0,66%)
-
2
Marcin Łukasz Wiaderny
173
(4,07%)
-
4
Piotr Mikołaj Kornecki
146
(3,44%)
-
6
Radosław Marek Nowek
141
(3,32%)
-
7
Wioletta Renata Walcharz
38
(0,89%)
-
1
Mariusz Krzysztof Brzozowicz
296
(6,96%)
-
3
Monika Błaut
42
(0,99%)
Okręg 2
m. Końskie: ulice: Gimnazjalna, Kielecka, Kapitana Stoińskiego, Niepodległości, Spacerowa, Zachodnia, 3 Maja, Hugo Kołłątaja, Kazimierza Pułaskiego, Romualda Traugutta, Marszałka Piłsudskiego, Starowarszawska, Targowa, Wjazdowa, 16 Stycznia, Kazanowska, Krakowska, Miła, Majora Hubala, Pocztowa, Spokojna, Strażacka, 1 Maja, Iwo Odrowąża, Księdza Józefa Granata, Łazienna, Mieszka I, Plac Kościuszki, Południowa od nr 1 do nr 10, Zamkowa, Brzozowa, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
1
Zbigniew Adam Kucharski
448
(9,72%)
-
4
Elżbieta Maria Drozd
32
(0,69%)
-
8
Przemysław Śliwak
34
(0,74%)
-
2
Zbigniew Hybik
326
(7,07%)
-
6
Maciej Kiełbowski
64
(1,39%)
-
3
Joanna Marianna Choińska
104
(2,26%)
-
7
Janina Elżbieta Paras
28
(0,61%)
-
5
Stefan Gołacki
50
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Krzysztof Rybiński
139
(3,02%)
-
2
Paulina Bednarek
22
(0,48%)
-
4
Jolanta Maria Duda
91
(1,97%)
-
8
Marcin Rafał Zaborowski
12
(0,26%)
-
5
Piotr Paweł Szemberg
34
(0,74%)
-
3
Magdalena Agnieszka Dąbrowska
19
(0,41%)
-
7
Bożenna Wielgosińska
24
(0,52%)
-
6
Agnieszka Jadwiga Śliwińska
28
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
1
Michał Ryszard Cichocki
560
(12,15%)
-
3
Lidia Elżbieta Mazur
34
(0,74%)
-
2
Ernest Artur Kruk
85
(1,84%)
-
4
Magdalena Natalia Dzwonek
14
(0,30%)
-
5
Ewa Maria Jedynak
38
(0,82%)
-
6
Norbert Makuch
18
(0,39%)
-
7
Katarzyna Milena Wilczyńska
25
(0,54%)
-
8
Adam Mastalerz
71
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
1
Robert Deszczyński
125
(2,71%)
-
6
Dariusz Jarosław Pacholec
16
(0,35%)
-
3
Lucyna Urszula Jakubowska
26
(0,56%)
-
5
Jolanta Komisarczyk
7
(0,15%)
-
4
Monika Anna Sorbian-Staromłyńska
6
(0,13%)
-
2
Lech Sorbian
70
(1,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Katarzyna Ewa Mucha
36
(0,78%)
-
4
Adam Wychowaniec
17
(0,37%)
-
2
Teresa Marianna Wilk
246
(5,34%)
-
8
Jerzy Marian Grodzki
51
(1,11%)
-
3
Tomasz Mirosław Salata
138
(2,99%)
-
5
Tadeusz Jurga
73
(1,58%)
-
7
Roman Piotr Sulgostowski
63
(1,37%)
-
1
Regina Michalina Maciejczyk
256
(5,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Łukasz Jan Jóźwik
39
(0,85%)
-
1
Helena Rozmus
379
(8,22%)
-
8
Bożenna Władysława Makowska
78
(1,69%)
-
2
Karol Ryszard Cygankiewicz
246
(5,34%)
-
3
Dariusz Jacek Łyżwa
155
(3,36%)
-
7
Adam Stanisław Kubka
225
(4,88%)
-
6
Zenon Jan Wołczyk
40
(0,87%)
-
5
Julia Łucja Piwczyk
18
(0,39%)
Okręg 3
Sołectwa: Jeżów, Nałęczów, Barycz, Nieświń, Paruchy, Baczyna, Gracuch, Proćwin, Kornica, Młynek Nieświński, Dyszów, Rogów, Stara Kuźnica, Koczwara, Pomyków, Piła, Stadnicka Wola, Izabelów, Górny Młyn, Niebo, Wąsosz, Małachów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
3
Danuta Chwaszczyńska
68
(1,92%)
-
1
Lucjan Jerzy Górecki
227
(6,41%)
-
2
Marek Kozerawski
360
(10,16%)
-
5
Urszula Jasińska
198
(5,59%)
-
4
Janina Roberta Firkowska
112
(3,16%)
-
6
Damian Kamoda
115
(3,24%)
-
7
Elżbieta Ewa Piotrowska
107
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Józef Solarz
11
(0,31%)
-
2
Bożena Helena Basiak
27
(0,76%)
-
4
Jarosław Marcin Kijewski
12
(0,34%)
-
3
Beata Gut
34
(0,96%)
-
5
Julita Żuwalska
18
(0,51%)
-
1
Stanisław Wojciech Mościński
33
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
1
Barbara Stanisława Galant
303
(8,55%)
-
2
Krzysztof Zbigniew Grzegorczyk
210
(5,93%)
-
4
Robert Stanisław Turalski
17
(0,48%)
-
5
Krystyna Sobczyńska
30
(0,85%)
-
3
Dorota Teresa Borkowska
203
(5,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
2
Katarzyna Ewa Deszczyńska
11
(0,31%)
-
4
Aneta Ewa Swat
3
(0,08%)
-
5
Beniamin Andrzej Kuleta
0
(0,00%)
-
1
Piotr Dariusz Swat
18
(0,51%)
-
3
Paweł Wiśniewski
3
(0,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sławomir Szczepan Marczewski
230
(6,49%)
-
6
Małgorzata Wąsik
23
(0,65%)
-
5
Anna Magdalena Stolarska
13
(0,37%)
-
3
Agnieszka Drągowska
22
(0,62%)
-
2
Józef Staniszewski
73
(2,06%)
-
7
Jan Władysław Grot
116
(3,27%)
-
4
Magdalena Edyta Dulewicz
63
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Grzegorz Słoka
524
(14,79%)
-
3
Witold Włodzimierz Młodawski
25
(0,71%)
-
2
Sylwia Wietrzykowska
126
(3,56%)
-
4
Monika Czmoch
20
(0,56%)
-
5
Izabela Aneta Majer-Wąsik
81
(2,29%)
-
6
Marek Słowiński
56
(1,58%)
-
7
Mariusz Marek Druszcz
52
(1,47%)
Okręg 4
Sołectwa: Sworzyce, Trzemoszna, Bedlno, Pomorzany, Modliszewice, Przybyszowy, Bedlenko, Sierosławice, Nowy Kazanów, Stary Kazanów, Stary Dziebałtów, Brody, Stary Sokołów, Nowy Dziebałtów, Wincentów, Nowy Sokołów, Sielpia Wielka, Gatniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
4
Andrzej Nowak
125
(3,76%)
-
6
Krzysztof Sota
236
(7,10%)
-
1
Krzysztof Marek Obratański
273
(8,21%)
-
3
Maria Kuleta
28
(0,84%)
-
2
Ewa Jolanta Grygiel
44
(1,32%)
-
5
Cezary Mariusz Pilarski
112
(3,37%)
-
7
Marzena Lidia Wychowaniec
121
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Tadeusz Wijata
13
(0,39%)
-
1
Krystyna Stolarska
58
(1,74%)
-
4
Piotr Paweł Ramuś
19
(0,57%)
-
3
Joanna Kubiś
11
(0,33%)
-
5
Joanna Dorota Smołuch
36
(1,08%)
-
2
Jan Chrabąszcz
113
(3,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
1
Lidia Renata Wiśniewska
270
(8,12%)
-
2
Gustaw Edmund Słowik
122
(3,67%)
-
7
Michał Gąszcz
167
(5,02%)
-
3
Beata Stefańczyk
166
(4,99%)
-
5
Mikołaj Pilarski
80
(2,41%)
-
4
Beata Urszula Orzechowska
33
(0,99%)
-
6
Bogumiła Małgorzata Nowocień
13
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
2
Krzysztof Kobierski
1
(0,03%)
-
1
Artur Rurarz
15
(0,45%)
-
4
Katarzyna Maria Rurarz
0
(0,00%)
-
5
Stanisław Sorbian
24
(0,72%)
-
3
Karolina Magdalena Sorbian
9
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Artur Aleksander Krawczyk
14
(0,42%)
-
3
Robert Marcin Krawczyk
14
(0,42%)
-
2
Aneta Gąszcz
50
(1,50%)
-
1
Marcin Latański
139
(4,18%)
-
4
Żaneta Katarzyna Kania
21
(0,63%)
-
6
Piotr Gil
11
(0,33%)
-
7
Grażyna Duda
39
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Agnieszka Długosz
80
(2,41%)
-
3
Krystian Adam Leśniewski
23
(0,69%)
-
2
Paweł Stępień
102
(3,07%)
-
5
Ireneusz Jarosław Łosiak
61
(1,83%)
-
7
Katarzyna Jolanta Serek
120
(3,61%)
-
6
Ewa Samson
144
(4,33%)
-
1
Wiesław Malicki
419
(12,60%)