Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Biórków Mały
Pokaż więcej
Zbigniew Marian Sołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
46
(27,22%)
Andrzej Kajetan Nogieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
123
(72,78%)
Okręg 2
Biórków Wielki, Zielona
Pokaż więcej
Rafał Maciej Bochenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
25
(8,77%)
Adrian Zdzisław Koperczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
69
(24,21%)
Bożena Sysło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(4,56%)
Adam Antoni Sarwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
92
(32,28%)
Barbara Maria Moryc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
86
(30,18%)
Okręg 3
Koniusza, Przesławice
Pokaż więcej
Kazimierz Stanisław Sasnal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
38
(10,47%)
Andrzej Paweł Dynur
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
142
(39,12%)
Dorota Jadwiga Ząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
84
(23,14%)
Krzysztof Józef Łątka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(19,83%)
Dominik Andrzej Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
27
(7,44%)
Okręg 4
Czernichów, Glewiec
Pokaż więcej
Grzegorz Paweł Warzecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4
(1,65%)
Arkadiusz Stanisław Bracha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
15
(6,17%)
Agnieszka Dominika Orzechowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(11,11%)
Zbigniew Edward Kałuża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
81
(33,33%)
Małgorzata Anna Pokorniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
35
(14,40%)
Edward Mieczysław Rojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIUSZA 2018
81
(33,33%)
Okręg 5
Glew, Szarbia
Pokaż więcej
Adam Szczepan Bracha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
33
(17,01%)
Janusz Grzegorz Głowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(22,68%)
Marzena Małgorzata Marcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
25
(12,89%)
Marek Wojciech Makuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(9,79%)
Edyta Karolina Staniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
73
(37,63%)
Okręg 6
Wronin, Wąsów
Pokaż więcej
Danuta Anna Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
108
(32,73%)
Daniel Adam Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
28
(8,48%)
Krzysztof Grzegorz Kozera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(8,79%)
Ignacy Józef Trela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
132
(40,00%)
Anna Grażyna Bubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
33
(10,00%)
Okręg 7
Wierzbno, Wroniec
Pokaż więcej
Rafał Piotr Stańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
72
(26,67%)
Janusz Artur Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(18,15%)
Damian Jerzy Jaskólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
135
(50,00%)
Milena Pruś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
14
(5,19%)
Okręg 8
Karwin, Górka Jaklińska
Pokaż więcej
Danuta Janina Kupiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
19
(7,72%)
Krystian Janusz Miklas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
28
(11,38%)
Rafał Krystian Pełka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(21,54%)
Andrzej Stanisław Kuraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
146
(59,35%)
Okręg 9
Posądza, Siedliska
Pokaż więcej
Mirosław Zbigniew Chmiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
114
(24,20%)
Piotr Józef Migas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
244
(51,80%)
Sławomir Rafał Tomasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
60
(12,74%)
Tomasz Adam Latosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
53
(11,25%)
Okręg 10
Gnatowice, Polekarcice
Pokaż więcej
Stanisław Tadeusz Wilczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(8,17%)
Marian Krzysztof Kobyłko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
82
(31,91%)
Dominik Szczepan Zasada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(14,79%)
Dorota Barbara Łakoma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
51
(19,84%)
Sylwia Anna Rokita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
65
(25,29%)
Okręg 11
Niegardów, Niegardów-Kolonia
Pokaż więcej
Aleksander Jan Franczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
49
(21,78%)
Elżbieta Teresa Szeliga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(43,56%)
Zbigniew Jerzy Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
65
(28,89%)
Estera Sylwia Rak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(5,78%)
Okręg 12
Budziejowice, Muniaczkowice, Piotrkowice Wielkie
Pokaż więcej
Paweł Jan Kowal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(22,74%)
Aleksandra Elżbieta Kurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
30
(10,83%)
Waldemar Majka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(28,16%)
Włodzimierz Ryszard Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
49
(17,69%)
Dominika Ewa Popiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
57
(20,58%)
Okręg 13
Dalewice, Rzędowice
Pokaż więcej
Renata Ewa Osuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
93
(42,08%)
Włodzimierz Marian Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
67
(30,32%)
Agnieszka Jolanta Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
61
(27,60%)
Okręg 14
Stanisław Józef Grudzień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
11
(5,70%)
Janusz Franciszek Kawalec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(33,68%)
Marzena Łucja Dąbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
39
(20,21%)
Halina Anna Solarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(25,39%)
Radosław Zdzisław Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
29
(15,03%)
Okręg 15
Chorążyce, Piotrkowice Małe
Pokaż więcej
Sławomir Michał Trafiał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(28,42%)
Arkadiusz Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KONIUSZA
66
(17,37%)
Robert Stanisław Zapała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA RUDKA
133
(35,00%)
Magdalena Anna Koperczak-Basta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MIESZKAŃCY
73
(19,21%)