Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borzechów od nr 1 do nr 76a
Pokaż więcej
Władysław Adam Biszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
66
(61,68%)
Kazimierz Edward Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(38,32%)
Okręg 2
Borzechów od nr 77 do nr 223
Pokaż więcej
Kazimiera Ewa Pęcak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
48
(40,00%)
Marianna Pietras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(60,00%)
Okręg 3
Kępa Borzechowska
Pokaż więcej
Agnieszka Drozda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
76
(69,09%)
Zofia Marzena Maciąg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(30,91%)
Okręg 4
Majdan Skrzyniecki
Pokaż więcej
Stanisław Tomasz Dębowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
64
(62,14%)
Paweł Mierzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(37,86%)
Okręg 5
Borzechów-Kolonia
Pokaż więcej
Halina Grażyna Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
89
(40,27%)
Damian Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(59,73%)
Okręg 6
Białawoda, Dąbrowa, Kaźmierów
Pokaż więcej
Henryk Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
33
(22,60%)
Paweł Jan Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(43,84%)
Stanisław Filip Bednara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĄBROWA
49
(33,56%)
Okręg 7
Kłodnica Dolna od nr 24 do nr 163
Pokaż więcej
Józef Kazimierz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(58,73%)
Bożena Wierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĄBROWA
78
(41,27%)
Okręg 8
Kłodnica Górna, Kłodnica Dolna od nr 1 do 23
Pokaż więcej
Grzegorz Dubil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
87
(51,18%)
Henryka Chmielik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(48,82%)
Okręg 9
Arkadiusz Piotr Wawer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
69
(50,00%)
Marta Dziurda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(31,88%)
Renata Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁOPIENNIK
25
(18,12%)
Okręg 10
Majdan Radliński, Zakącie
Pokaż więcej
Henryk Zbigniew Syroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
40
(54,05%)
Zofia Grażyna Szybalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(45,95%)
Okręg 11
Henryk Adam Wielgus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
61
(54,95%)
Henryk Piotr Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(45,05%)
Okręg 12
Józef Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
69
(51,88%)
Dariusz Mateusz Banach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(48,12%)
Okręg 13
Kępa-Kolonia
Pokaż więcej
Tomasz Skurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
54
(39,71%)
Jarosław Kozieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(60,29%)
Okręg 14
Grabówka, Łączki-Pawłówek, Majdan Borzechowski
Pokaż więcej
Halina Iwaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
62
(43,06%)
Arkadiusz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(28,47%)
Katarzyna Mariola Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAJDAN BORZECHOWSKI
41
(28,47%)
Okręg 15
Dobrowola, Osina, Ryczydół
Pokaż więcej
Paweł Żurawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSINA
55
(36,91%)
Bogdan Stanisław Poleszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
41
(27,52%)
Iwona Pęcak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(35,57%)